Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67136
-0.54%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3454.44
-1.76%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.95
1.91%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $593
-1.36%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Snoop Dogg, Yaklaşık 17 Milyon Dolarlık NFT’lere Sahip Olduğunu İddia Etti!

Snoop Dogg, milyonlarca dijital varlığa sahip olan NFT hesabının kendisine ait olduğunu açıkladı!

Clock
Paylaş
Snoop Dogg, Yaklaşık 17 Milyon Dolarlık NFT’lere Sahip Olduğunu İddia Etti!

Snoop Dogg, milyonlarca dijital varlığı elinde tutan NFT hesabının kendisine ait olduğunu iddia etti.

Değiştirilemez token (NFT) koleksiyonları, 2021 yılında ünlüler arasında birçok yeni katılımcıdan ilgi gördü. Jason Derulo gibi pop yıldızlarından Stephen Curry gibi spor yıldızlarına kadar herkes NFT satın aldı veya kripto para piyasasıyla ilgilendi.

728×90 muhabbit - Snoop Dogg, Yaklaşık 17 Milyon Dolarlık NFT'lere Sahip Olduğunu İddia Etti!300x250 muhabbit - Snoop Dogg, Yaklaşık 17 Milyon Dolarlık NFT'lere Sahip Olduğunu İddia Etti!

Jay Z, Eminem, Lil pump, Ja Rule ve diğer rapçiler de NFT piyasasına ilgi duydu veya NFT satın aldı. Ancak en büyük haber 20.09.2021 tarihi Pazartesi günü Snoop Dogg’tan geldi. Hiphop sanatçısı Snoop, milyonlarda dolar değerinde NFT’ye sahip olan, Twitter’da Cozomo de’ Medici olarak bilinen kişinin kendisi olduğunu söyledi.

Snoop Dogg Gerçekten Cozomo de’Medici Mi?

Efsanevi rapçi bunu Pazartesi günü bir dizi tweet ile açıkladı. Cozomo de’ Medici, ağustos ayında OpenSea’ye yaklaşık olarak 17 milyon dolara kadar NFT içeren pazardaki cüzdanıyla katıldı.

Cüzdandaki toplam NFT sayısı yaklaşık 207’dir. Cüzdandaki NFT koleksiyonu CryptoPunks, Snoop Dogg cash ve Cosmoflowers gibi NFT’leri içeriyor.

Hesap oluşturulduğundan beri Cozomo düzenli olarak NFT satın alıyor. Twitter’da, Cozomo de’ Medici hesabı yaklaşık 40 bin takipçiye sahip.

Cozomo Ünlülere NFT Piyasasını Tanıtıyor!

Cozomo’nun diğer ünlülerin NFT edinmelerine de yardımcı olduğunu söyleyebiliriz. Jason Derulo, NFT pazarına katıldığında, “tweet”inde Cozomo de’ Medici’yi etiketleyerek onu NFT’ler dünyasıyla tanıştırdığı için teşekkür etmişti.

Birçok kişi hesabın arkasında kimin olduğunu merak ederken, Snoop Dogg’un kendisinin Medici olduğunu iddia etmesi herkesi şaşırttı.

Kimliğini açıkladıktan sonra Snoop, Cozomo Twitter hesabını kullanarak Twitter takipçilerinden birine 1 ETH hediye etti. Ancak Cozomo de’Medici hesabından “ben Snoop Dogg” olarak bir “tweet” atsaydı veya bir fotoğraf atarak bunu yapsaydı daha sağlıklı olabilirdi.

cozomo de’medici twitter

Haberlere anında ulaşmak ve daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Telegram grubumuza katılabilirsiniz..

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar