Muhabbit

Snopp Dogg Token Çıkarmaya mı Hazırlanıyor?

Ünlü isimler birer birer kripto para piyasasında boy gösteriyor!

Snopp Dogg

Dogecoin ile ilgilenen bir müzik figürü olan Snopp Dogg, gelecekte kendi kripto para birimini çıkarmayı umduğunu söyledi!

Cuma günü Vanity Fair ile yaptığı röportajda Snopp Dogg, Crypto.com aracılığı ile satışa sunduğu NFT’lerin kripto alanındaki tek ürünü olmayacağını söyledi.

Ünlü rap müzisyeni, Dogecoin ile kendi sahne ismine bir atıfta bulunarak, şunları söyledi:

D-o-o-g, d-o-g-e ile çok mu benzer?

Ünlü müzisyen, hali hazırda Crypto.com aracılığıyla NFT olarak kendi tokenlerini çıkardı. Fakat tokenler, gerçek bir kripto para biriminden ziyade “Snoop Dogge coins” isimli bir sanat eserinin tokenize edilmiş bir versiyonudur. Satışa sunulmuş NFT’ler, altın bir madeni paranın üzerinde köpek resmini içeriyor. Elde ettiğimiz bilgilere göre, kullanıcılar satışa sunulan NFT’nin 3.000 sürümünü şimdiden satın almış.

Milyarder “technokingElon Musk ve Kiss grubunun üyesi Gene Simmons ile beraber Dogg, sosyal medyada DOGE’un promosyonunu yapan önde gelen isimlerden biri oldu. Bu durum tahmin ettiğiniz gibi DOGE’un fiyatını ciddi anlamda yükseltti ve 0.08 $’lık bir tüm zamanların en yükseğine sebep oldu.

Ancak Dogg, Bitcoin tarafına da yakın olduğunu yaptığı röportajda belirtti. Vanity Fair’e konuşan Dogg, Bitcoin’in salgından sonra da tam gaz devam edeceğini düşündüğünü belirtti.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version