Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56761.99
11.33%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3257.15
7.08%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.52
8.19%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $398
2.74%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Solana Spaces, 2 Mağazasını Kapatma Kararı Aldı!

Solana mağazalarından Solana Spaces, New York ve Miami mağazasını kapatma kararı aldı.

Clock
Paylaş
Solana Spaces, 2 Mağazasını Kapatma Kararı Aldı!

Solana mağazalarından Solana Spaces, New York ve Miami mağazasını kapatma kararı aldı. 2022 yılında Solana Spaces’i açan Norby, Manhattan’ın Hudson Yards semtinde ve Miami’nin Wynwood bölümünde yer alan mağazalarının şubat ayında kapatılacağını kamuoyuna duyurdu.

Binance BannerBinance Banner

Solana Spaces’in Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda ise şu ifadeler yer aldı:

“NYC ve Miami’deki mağazalarımızı şubat ayının sonuna kadar kullanımdan kaldırma, Solana’nın ilk katılım çabaları ve 100.000’den fazla kaydolan ücretsiz NFT ürünümüz olan DRiP gibi dijital ürünlere yönlendirme konusunda zor bir karar aldık. Mağazalarımızda yaklaşık 75.000 kişiyi ağırladık ve Phantom cüzdanlar ve Solana ürünlerinden binlerce kişinin faydalanmasına yardımcı olduk. İlk günden itibaren bize verilen misyon, insanları Web3’e getirmek için yeni modeller denemek ve Solana Vakfı adına topluluğa hizmet etmekti. İnsanlara sık sık söylediğim gibi, mağazalar ne kadar harika olsa da, insanları Solana’ya getirmenin daha etkili bir yolunu bulsaydık, tüm gücümüzü buna verirdik. Bu hafta mağazalarımıza gelip son bir fotoğraf çekmek ve Solana ürünlerinizi teslim almak için son haftanız. Perakende ekibimize son derece cömert olmaları konusunda talimat verdim. Mağazalarımıza gelin fakat stoklarımız sınırlıdır. Ve bazı ücretsiz yüksek kaliteli Solana teçhizatının sahibi olun. Bunu yaptığınızda bize bir iyilik yapın. Bir fotoğrafınızı ve sahip olduklarınızı Twitter’da paylaşın, böylece hep birlikte Solana Spaces’in son haftasının tadını çıkaralım.”

Solana Spaces

FTX Krizi Solana’yı Kötü Etkiledi!

Kripto para piyasında deprem etkisi yaratan FTX krizi sonrası Solana da bu krizden oldukça kötü etkilenmişti. Büyük düşüşler yaşayan Solana şimdi de fiziksel mağazalarını kapatmaya gitti. 2022 yılında kullanıma açılan bu mağazaların kapatılma sebebi ise işlerin beklenenin altında kalması olarak gösteriliyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar