Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66601.12
-5.83%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3207.65
-8.96%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.08
-18.09%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $576.2
-5.63%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Solana ve Brave Partnerliği Açıklandı!

Brave ve Basic Attention Token’in (BAT) CEO’su Brendan Eich ve Solana Labs CEO’su Anatoly Yakovenko tarafından yapılan açıklamada yeni partnerlik duyuruldu.

Clock
Paylaş
Solana ve Brave Partnerliği Açıklandı!

Solana tarafından Lizbon’da gerçekleştirilen Solana’s Breakpoint etkinliğinde önemli bir duyuru gerçekleştirildi. Brave ve Basic Attention Token’in (BAT) CEO’su Brendan Eich ve Solana Labs CEO’su Anatoly Yakovenko tarafından yapılan açıklamada yeni partnerlik duyuruldu.

728×90 muhabbit - Solana ve Brave Partnerliği Açıklandı!300x250 muhabbit - Solana ve Brave Partnerliği Açıklandı!

Açıklamaya göre Brave, BAT ve Solana birlikte çalışarak Solana ağının özelliklerini popüler web tarayıcısı Brave’e getirecek.

2022 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması planlanan entegrasyon ile birlikte Solana, Brave tarayıcısının seçili gelen ağı olacak. Hem mobil hem de web tarafından desteklenecek olan ağın birçok özelliği tarayıcı üzerinden yönetilecek.

Halihazırda 42 milyon kullanıcısı ve 1.3 milyondan fazla onaylı “Yaratıcı”sı bulunan Brave tarayıcısı, Solana ağı üzerindeki DApp’lere destek verecek.

Konu ile ilgili Antoly Yakovenko’nun açıklamaları şu şekilde:

Tarayıcılar ile gerçekleştirilen derin partnerlikler ve iş birlikleri, merkezsiz uygulamaların kullanıcı deneyimi anlamında büyük yok kat etmelerini sağlayacak.

Tüm Cüzdan İşlevleri Gerçekleştirilebilecek

Yeni destek ile birlikte varlıkların DEX’ler üzerinde el değiştirmesinden NFT desteğine, SOL işlemlerinden Solana tokenlerinin saklanmasına ve gönderilmesine kadar tüm işlemler gerçekleştirilebilecek.

Solana tarafında ise Themis Protocol’un entegrasyonu gerçekleştirilecek. Brave tarafından Solana ağı üzerinde oluşturulan bir protokol olarak öne çıkan Themis BAT 2.0 yol haritasında önemli bir adım olarak görülüyor.

Solana ve Brave tarafından gerçekleştirilen iş birliği hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar