Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68554
-0.80%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3910.57
4.08%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.92
-2.04%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $604
0.27%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Solana Ventures Blockchain Oyunları için 150 Milyon Dolarlık Fon Duyurdu!

Solana Labs’in yatırım kolu olarak öne çıkan Solana Ventures, oluşturduğu fonlar ve yatırım yaptığı projeler ile öne çıkıyor.

Clock
Paylaş
Solana Ventures Blockchain Oyunları için 150 Milyon Dolarlık Fon Duyurdu!

Solana Ventures yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Yapılan açıklamada 150 Milyon $’lık yeni bir fon duyuruldu. Solana Labs’in yatırım kolu olarak öne çıkan Solana Ventures, oluşturduğu fonlar ve yatırım yaptığı projeler ile öne çıkıyor.

Forte ile gerçekleştirilen partnerlik sonucu ortaya konan fon, blockchain oyunlarının gelişiminde kullanılacak. Forte geçtiğimiz dönemde 725 Milyon $’lık bir yatırım almıştı. Aldığı yatırımın bir kısmını ilgili fon içinde değerlendirecek olan Forte, blockchain oyunlarına yatırım yapıyor.

728×90 muhabbit - Solana Ventures Blockchain Oyunları için 150 Milyon Dolarlık Fon Duyurdu!300x250 muhabbit - Solana Ventures Blockchain Oyunları için 150 Milyon Dolarlık Fon Duyurdu!

Fon Dolar ile Oluşturuldu

Oluşturulan ilgili 150 Milyon $’lık fonun dolar olara hazırlandığı ve SOL ile ilgili olmadığı bildirilirken, bu noktada ciddi bir SOL satışının fon sebebiyle gerçekleşmeyeceğinin de altı çizildi.

Oyun ağları için en ideal platform olduğunu iddia eden Solana, saniyede 65.000 işlem kapasitesi (sentetik veriler) olduğunu vurgulamakta. Bu noktada işlem ücretlerinin de oldukça düşük olduğu platform, birçok oyun ve metaverse projesine de halihazırda ev sahipliği yapmakta.

Blockchain oyunları için oluşturulan yeni fonu siz nasıl değerlendiriyorsunuz?

Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar