Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62141.1
1.39%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3435.09
1.65%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $43.61
1.70%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $413.5
1.85%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Soldate, Blok Zinciri Üzerinde Çevrim içi Tanışma Platformu!

Soldate, Solana ağı üzerinde çalışan bir çevrim içi tanışma platformudur.

Clock
Paylaş
Soldate, Blok Zinciri Üzerinde Çevrim içi Tanışma Platformu!

Son yıllarda kendini blok zincir teknolojisine iyice kaptıranlar için çok ilginç bir haberimiz var; artık blok zinciri teknolojisini ruh eşinizi aramak için de kullanabileceksiniz!

Projenin isim fikri, “soulmate” kelimesinden yola çıkılarak bulunmuştur. “Soulmate” İngilizce’de ruh eşi demek. Soldate, Solana (SOL) ekosistemi üzerinde olan bir proje. Aynı zamanda bir tanışma programı olduğu için “mate” yerine “date” kelimesi kullanılarak projenin adı, Soldate olarak belirlenmiştir.

Binance BannerBinance Banner

Artık insanlar geleneksel yolları geride bıraktı. Uzun bir süredir insanların, eş veya flört bulmak için çevrim içi yollar kullandığını biliyoruz. Bu tarz platformlarla kendine aile kuran veya hayatının aşkını bulduğunu düşünen birçok insan var ve bu aslında sıkça rastladığımız ve alışkın olduğumuz bir durum fakat Soldate internetten eş bulma konusunu bir adım ileriye taşımış gibi görünüyor.

Çevrim içi tanışma platformlarının, romantik partnerler bulmak için mükemmel fırsatlar sunduğu doğru ama kullanıcıların da dikkatli olması gerektiğini söylememiz gerekir. İnternet herkese açık ve tuzaklarla dolu! Özellikle çevrim içi flört platformlarında her türlü tuzak ve sahte profil fazlasıyla mevcut.

Soldate’in şu anki amacı; mevcut olan çevrim içi tanışma platformlarının sorunlarını, Solana blok zinciri üzerinde kurduğu platformla gidermek.

Soldate’in gidermek istediği sorunlardan kısaca bahsedecek olursak; yanıltıcı veya sahte profiller, gelişmiş özellikler için yapılan ödemeler, gizlilik ihlalleri, veri sızıntıları… vb. gibi olağan sorunların dışında, bir dizi çevrim içi dolandırıcılık da Soldate’in çözmeyi amaçladığı sorunlar arasında.

Soldate, mevcut tüm sorunlara bir çözüm sağlamayı amaçlıyor. Aynı zamanda blok zinciri teknolojisiyle daha fazla kullanıcıyı tanıştırmak isteyen Soldate, Solana tarafından desteklenen topluluğa ait ilk çevrim içi tanışma platformu.

Soldate Ekibi, 6 yıldır blok zinciri üzerinde çalışıyor. Aynı zamanda ekip, web 3.0 uygulamaları oluşturma konusunda 3 yıllık bir deneyime sahip.

Soldate Türkiye Telegram grubu için tıklayınız..

Daha fazla haber için : Öne Çıkanlar

Haberlere anında ulaşmak ve daha fazla bilgi için Telegram grubumuza katılabilirsiniz…

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar