Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66450
0.47%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3613.71
1.42%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.83
-1.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $608.1
0.51%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

SON DAKİKA

Bitcoin Fiyatı Uçtu, Binance Sistemleri Çöktü!

Bitcoin yeni ath’sini yaparken kripto para borsaları yerinde saydı.

Clock
Paylaş
Bitcoin Fiyatı Uçtu, Binance Sistemleri Çöktü!

Elon Musk’ın dünya devi teknoloji şirketi Tesla 1,5 milyar dolarlık Bitcoin yatırımını açıkladı. Kripto para dünyası bu haberle yeni bir ralliye girdi. Lider kripto para birimi Bitcoin’in fiyatı dakikalar içerisinde 39 bin dolardan yükselerek 44 bin doları buldu. Şu anda (16:20) 43 bin dolar civarında işlem gören Bitcoin, kripto para yatırımcılarının yüzünü güldürdü.

728×90 muhabbit - Bitcoin Fiyatı Uçtu, Binance Sistemleri Çöktü!300x250 muhabbit - Bitcoin Fiyatı Uçtu, Binance Sistemleri Çöktü!
4O0ozrz6 - Bitcoin Fiyatı Uçtu, Binance Sistemleri Çöktü!
Bitcoin 1 saatlik fiyat grafiği

Bir anda yaşadığı yükselişle yeni rekorunu kıran Bitcoin, yatırımcıların yüzünü yine güldürdü.
İlginizi çekebilir: Bitcoin Haberleri

Güldürdü güldürmesine ancak gülemeyenler de vardı. Bitcoin’in bir anda yaşadığı yükseliş, bir anda çok fazla yatırımcının borsa sistemlerine girmesine yol açtı. Sistemlerinde yoğunluk oluşan bazı kripto para borsaları maalesef ki hizmet veremedi. Bu borsalardan biri de küresel kripto para borsası Binance’di. Dünyanın dört bir yanından birçok kullanıcısı Binance’in ath sırasında çökmesinden dolayı oldukça hoşnutsuz.

Küresel kripto para borsası Binance’in Twitter’daki resmî hesabı, sorunun en kısa sürede giderileceğine dair bir paylaşım yaptı. Yatırımcıların canını sıkan bir başka olay ise Türkiye merkezli kripto para borsası BtcTurk’te gerçekleşti. Tam ath yaşanırken bazı kulanıcılar “güncelleme” ibaresiyle karşılaştı ve işlemlerini yapamadı.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar