Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68874.18
1.69%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3867.24
0.82%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.29
1.58%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.7
1.04%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

SON DAKİKA

SON DAKİKA! Tether ve Bitfinex New York Başsavcısıyla Anlaştı!

Tether ve Bitfinex’in New York’taki faaliyetleri sonlandırıldı.

Clock
Paylaş
SON DAKİKA! Tether ve Bitfinex New York Başsavcısıyla Anlaştı!

New York Başsavcısı Letitia James, Tether ve Bitfinex’in New York’taki faaliyetlerini sonlandırma kararı aldı. Sosyal medya platformu Twitter üzerinde yayılan son dakika haberi, Tether ve Bitfinex’in bankası Deltec Bank’ın siber saldırıya uğradığı yönündeki iddiayı destekler nitelikte.

728×90 muhabbit - SON DAKİKA! Tether ve Bitfinex New York Başsavcısıyla Anlaştı!300x250 muhabbit - SON DAKİKA! Tether ve Bitfinex New York Başsavcısıyla Anlaştı!

New York savcılığında çıkan bilgilendirme ile Bitfinex’in işlemlerinin sonlandırıldığı duyuruldu. Başsavcılık Ofisi (OAG) tarafından yapılan araştırma sonucu Bitfinex ve Tether’in, şirketleri arasındaki gerçekleşen yüz milyonlarca dolarlık hareket hakkında yanlış beyanlarda bulunduğunu ortaya çıktı.

Güncelleme:

Anlaşma Sağlandı!

Bitfinex’in büyük kayıpları hakkındaki gerçeği gizlemek için iki şirketin yalan beyanlarda bulunduğu ortaya çıkınca Başsavcı James, önce faaliyetlerini durdurdu sonra anlaşma sağlandı ve şirketler için 18,5 milyon dolarlık ceza kesti. Şirketlerin faaliyetlerine devam etmek için şeffaf bir şekilde hareket etmek durumunda olduğunun altı çizildi.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar