Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $52260.42
1.13%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3004.4
2.13%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.43
-2.01%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $354.4
0.08%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Sorare Bungesliga ile Anlaşma İmzaladı!

Sorare, Bundesliga ile NFT ortaklığı kurdu.

Clock
Paylaş
Sorare Bungesliga ile Anlaşma İmzaladı!

Sorare Alman futbol ligi Bundesliga ile ortaklık imzaladı. Ortaklık ile birlikte Bundesliga’ya özel NFT koleksiyonu geliştirilecek!

Yapılan bu ortaklık ile beraber taraftarlar, koleksiyoncular ve fantezi futbol oyuncuları Bundesliga ve Bundesliga 2 NFT’lerini kullanabilecek.

Binance BannerBinance Banner

9 Eylül tarihinde İspanyol La Liga oyuncularının NFT’lerini yapacağını duyuran Sorare, dünya çapında 3.5 milyardan fazla taraftarı olduğu tahmin edilen beş büyük futbol liglerinden ikisiyle ortaklık kurmuş oldu. Ayrıca Sorare an itibarıyla dünyanın en iyi futbol takımlarının çoğuyla bireysel NFT ortaklıkları da var.

Almanya’nin birinci ligi olan Bundesliga, 2020-21 sezonunda 4,5 milyar $ gelir elde etmiş.

Sorare ise geçtiğimiz aylarda 680 milyon $’lık bir yatırım turunu başarıyla tamamladı. Bunun yanı sıra aynı hafta, La Liga ile bir anlaşması olan rakip platform Dapper Labs, 250 milyon $’lık bir yatırım turunu tamamlamıştı.

Sorare’ın yaptığı açıklamada, La Liga ile olan ortaklığınNFT Moments” ürünlerini kapsayacağı belirtilmişti. Tahmin edebileceğiniz üzere “NFT Moments”, Dapper Labs’in NBA Top Shot platformundaki ürünlere fazlasıyla benzeyecek.

Sorare CEO’su Bundesliga ile yapılan anlaşma dolayısıyla şu açıklamaları yaptı:

Bundesliga, dünya üzerinde en heyecan verici külüplere ve futbolculardan bazılarına ev sahipliği yapıyor. NFT Moments ürünümüzü bu lig üzerinde başlatmak ve onlarla ortaklık kurmaktan gurur duyuyoruz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar