Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64044
-3.36%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3141.28
-8.95%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.95
-9.96%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $560.4
-3.93%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

İddia: Polkadot İkinci Token Satışını Gerçekleştirecek!

Söylentilere göre, Polkadot ikinci token satışını gerçekleştiriyor!

Clock
Paylaş
İddia: Polkadot İkinci Token Satışını Gerçekleştirecek!

Polkadot kulislerinde ve gruplarında dönen söylentilere göre, “Polkadot ile güçlendirilen” bir dizi grup ve “NDA”ye göre, proje yakında yerel tokenı DOT için yeni bir satış gerçekleştirebileceğini gösteriyor.

Yaklaşan satışın iddia edilen gösterge tablosu, get.polkadot.network adresinde bulunuyor. Sayfa an itibarıyla erişime kapalı. Ancak elde edilen ekran görüntülerine göre, topluluk üyeleri yerel tokenı başarılı bir şekilde satın alabilmiş.

728×90 muhabbit - İddia: Polkadot İkinci Token Satışını Gerçekleştirecek!300x250 muhabbit - İddia: Polkadot İkinci Token Satışını Gerçekleştirecek!

Potansiyel “müşteriler” e-postalarını doğrulayarak kayıt işlemine başlayabilir. Bu işlem neticesinde kullanıcılar kişisel verilerini doldurmak için bir form alacak.

Kayıt aşaması, ilk adımda yalnızca vatandaşlık, ikamet, konum bilgileri ve e-posta adresi gibi temel bilgileri gerektiriyor. Feragatnameye göre, sürecin çeşitli ülkelere, özellikle ABD ve Japonya vatandaşı kişiler tarafından tamamlanamayacağı söyleniyor. Konuya vakıf olan bir topluluk üyesine göre, Çin IP’leri de engelleniyor. Fakat Çin’liler için satış mevcut durumda.

image 21 - İddia: Polkadot İkinci Token Satışını Gerçekleştirecek!

Kayıt Ekranından Bir Görüntü

Bir sonraki adım ise, katılımcılardan sadece ağ içinde kullanım sözü vermelerini isteyen DOT kullanımı ile alakalı bir feragatname onaylamasını içeriyor:

image 22 - İddia: Polkadot İkinci Token Satışını Gerçekleştirecek!

Kayıt Formunun Devam Sayfası

Konu ile İlgili Söylentiler

Topluluktaki kaynaklara göre, satışın 125$’lık bir başlangıç fiyatı ile standart bir açık artırma ile sunulduğu doğrulanmış durumda. İlerleyen 100 saat içinde ise satılan yerel tokenların başlangıç fiyatı 150 $’a yükselecek.

Formları dolduranlar kullanıcılara, “süreç” ile ilgili bir gizlilik anlaşması gönderiliyor. Bunun neticesinde katılımcılar “geliştirici” ünvanını kazanıyor. Muhtelemen bu satış anlaşması, ABD’li kullanıcıların satışa katılımını engellemek amacı ile S Yönetmeliği kapsamında olacaktır.

Katılımcılara gönderilen bilgilendirme mesajlarının ekran görüntüleri, ödemelerin sadece Bitcoin (BTC) olarak kabul edildiğini göstermekte. Aynı ekran görüntülerine bakacak olursak, 10 BTC ve üzerindeki katkıların doğrudan ekip ile iletişime geçerek prosedürlerin tamamlanacağı belirtiliyor.

Eğer söylentiler doğruysa, bu DOT’lar için ikinci bir yerel token satışı olacak. Birinci satış, projenin başlarında sadece özel yatırımcılara yapılmıştı.

Proje şu anda izinsiz bir blockchain olarak işlem görmekte. Bu durum ile birlikte daha öncelerde yayınlanan DOT tokenları aktarılabilir durumda değiller.

Görünüşe göre Polkadot’un yerel tokeni DOT’un ikinci satış işlemi Cuma akşam saatlerinde gerçekleşmiş.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar