Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $70212.16
0.65%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3797.46
5.04%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $41.13
4.90%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $618.7
4.28%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Space Falcon’un Ön Satışı Raydium Üzerinde Gerçekleşti!

Space Falcon (FCON) IDO’su Raydium AcceleRaytor üzerinde gerçekleşti!

Clock
Paylaş
Space Falcon’un Ön Satışı Raydium Üzerinde Gerçekleşti!

Merkeziyetsiz borsa Raydium, yeni bir IDO gerçekleştireceğini Twitter üzerinden duyurdu.

space falcon twıtter

Space Falcon Nedir?

Space Falcon, bilim kurgu NFT’leri ile klasik bir uzay nişancı oyunu içeren, dünyanın ilk yeni nesil galaksiler arası P2E metaverse oyunu olarak tanımlanabilir. Space Falcon’un blok zincir teknolojisi; gerçek zamanlı grafikleri, çok oyunculu video oyunları ve merkeziyetsiz finans teknolojilerinin birleşmesinden ortaya çıkıyor. Space Falcon’un yönetişim token’ı olan $FCON’un ön satışı Raydium üzerinde gerçekleşti.

Space Falcon Token Satışı Hakkında

Space Falcon’un 250.000.000 adeti ön satışta satılacak. Bununla birlikte FCON’un toplam arzının yüzde %1,25’i satılmış olacak. Satış ile birlikte 500,000 USDC’lik bir fonlama oluşması beklenirken, her bir token 0.002 $ seviyelerinde satışa sunulacak.

Solana üzerinde çalışan bir merkeziyetsiz platform olarak öne çıkan Raydium, 24 Ocak 2022 tarihinde yeni bir IDO (İlk DEX Satışı) gerçekleştirdi.

Çekiliş usulüne dayanarak yapılacak satışta, biletine satış hakkı çıkan kullanıcılar, her bir bilet için 50 USDC’lik alım gerçekleştirebilecek. Toplamda 10.000 adet bilete katılım hakkı tanınacak ve satın alımlar için IDO havuzu 12 saat boyunca açık tutulacak. Belirtilen süre içerisinde satışa hak kazanan kullanıcılar, havuzlara dahil olabilecek.

Bilet kazanabilmek için Raydium üzerinde satıştan en az 7 gün önce stake edilmiş 100 RAY bulundurulması gerekirken, stake edilen her 100 RAY için yeni bir bilet hakkı tanınacak. Kullanıcılar bir cüzdandan maksimum 5 bilet alabilecek.

Raydium üzerinde gerçekleşecek olan satışlara katılıyor musunuz?

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar