Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66074.24
-0.97%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3468
0.05%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.96
-3.88%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.2
0.30%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Spotify Web3 için Mühendis Arıyor!

Twitter, Meta ve Youtube’dan sonra Spotify da Web3 ile ilgili adımlar atmaya başladı. Spotify, Web3 ile ilgili yazılım mühendisi arıyor.

Clock
Paylaş
Spotify Web3 için Mühendis Arıyor!

Dünyanın en büyük müzik platformu uygulaması olan Spotify, Linkedin üzerinden bir iş ilanı çıktı.

İlana göre Spotify New York ofisine bir “Uzman Yazılım Mühendisi” aranıyor. İlanın detaylarına baktığımızda ise anlıyoruz ki Spotify da blockchain ve Web3 dünyasına adım atma planları içerisinde.

728×90 muhabbit - Spotify Web3 için Mühendis Arıyor!300x250 muhabbit - Spotify Web3 için Mühendis Arıyor!

Spotify Web3 ile İlgileniyor

İlanda, trenddeki yeni teknolojilerin araştırılması ile birlikte Web3 teknolojisine yoğunlaşacak bir mühendis arayışı içerisindeler.

İlginizi çekebilir: Spotify Kripto Para Ödemeleri İçin İlk Adımı Attı!

İşe alınacak kişinin görevleri arasında Spotify’ın sunduğu “freemium” paketin deneysel çalışmalarına katkıda bulunmak var.

Kişi ayrıca, Web3 gibi yeni teknolojilerin sisteme entegre edilmesi ile de uğraşacak. Ar-Ge biriminde çalışma yapması beklenen mühendis, gelecekte oluşacak yeni fırsatlar için değerlendirilmek isteniyor. Açıklamada yeni teknolojilerin prototiplerinin üretilmesinden bahsedilmiş.

Uzman Yazılım Mühendisi arayışının haricinde Spotify ayrıca, Uzman Yönetici konumunda da bir arayış içerisinde.

İnovasyon ve akıllı marketing stratejileri oluşturması beklenen adayın, gelişmekte olan teknoloji trendlerine de yoğunlaşması isteniyor. Bu ilanda da Web3’e vurgu yapılmış.

Daha fazla Web3 haberi için buraya bakabilirsiniz.

spotify - Spotify Web3 için Mühendis Arıyor!

Büyük Şirketlerin Web3 İlgisi Artıyor

Bu yeni haberler bizlere Web3 teknolojisinin önemli şirketlerin dikkatini çektiğini gösteriyor. Youtube’un da yakın geçmişte bir Web3 yöneticisi aradığını biliyoruz. Yeni adı ile Meta, eski adı ile Facebook’un da bu konularda çalışmalar yaptığı çok açık. Twitter ise bildiğimiz gibi blockchain ekosistemini en yakından takip eden ve uygulamaya geçiren önemli şirketlerin başında geliyor.

İlginizi çekebilir: YouTube’un Web3 ve NFT Planları!

Twitter geçtiğimiz ay profil fotoğraflarının NFT olarak paylaşılabilmesi için yeni bir uygulama geliştirmişti. İlgili haberin detayına buradan bakabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde ise, platformuna Ethereum adreslerini de entegre edeceğini ve Twitter bahşiş özelliğini Ethereum için de aktive edeceğini duyurmuştu.

Bakalım önümüzdeki zamanlarda büyük şirketlerden blockchain ve Web3’e dair daha ne gibi adımlar gelecek. Merakla bekliyoruz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar