Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56309.98
9.32%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3229.55
4.01%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.43
5.88%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $399.1
3.34%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Squanch İle Halving’e Doğru! Halving’e Az Kaldı!

Uzun süredir beklenen 3. Bitcoin Halving (yarılanması) yaklaşırken Türk kripto para analisti Squanch, gündemi yorumladı.

Clock
Paylaş
Squanch İle Halving’e Doğru! Halving’e Az Kaldı!

Uzun süredir beklenen 3. Bitcoin Halving (yarılanması) yaklaşırken Türk kripto para analisti Squanch, gündemi yorumladı.

2020 yılının başından beri, dünya ekonomileri inkâr edilemez bir şekilde değişmek zorunda kalacağı bir yola girdi. Önce İran-ABD arasındaki çatışma, sonrasında Çin-ABD arasındaki ekonomi savaşları derken son olarak da dünyayı saran Corona Virüsü (COVID-19) salgını baş gösterdi.

Binance BannerBinance Banner

Geleneksel bankacılık sektörü gibi kripto para dünyası da etkilenen sektörlerden biriydi. Özellikle kripto para piyasasını yönlendiren lider kripto para Bitcoin önce yükseldi ardından sert bir düşüş yaşadı. Şu aralar ise tekrar dikey bir hareketlenme içerisinde olduğu görülmekte.

All time Bitcoin'in halving Squanch yorumladı

Binance’ın CoinMarketCap alımı, Justin Sun’ın yeni token’ı, Huobi’nin Türkiye planları gibi çok önemli gelişmelerin ardından kripto para dünyasında neler oluyor?

Ünlü Türk kripto para analisti Squanch, yarılanması (halving) yaklaşırken Bitcoin üzerindeki bu etkileri yorumladı. Bunun dışında kripto para dünyasındaki güncel olaylardan ve günün önemli başlıklarından bahseden Squanch’ın bültenine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Daha önce Bitcoin yarılanma tarihinin değişkenliğinden bahsetmiştik. Güncel olarak Bitcoin yarılanma (Halving) tarihini buradan takip edebilirsiniz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar