Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66340
-0.19%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3206.7
0.61%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.42
-2.04%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $608.5
2.11%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Square Crypto’ nun Lightning Geliştirme Kiti ( LDK )

Square Crypto, cüzdan geliştiricilerini desteklemek için bir LDK ( Lightning geliştirme kiti ) oluşturdu.

Clock
Paylaş
Square Crypto’ nun Lightning Geliştirme Kiti ( LDK )

Square Crypto, cüzdan geliştiricilerini desteklemek için bir LDK ( Lightning geliştirme kiti ) oluşturdu. 21 Ocak Salı günü, ödeme çözümü sağlayıcısı Square’in kripto odaklı bölümü Square Crypto, Bitcoin’ in cüzdanlara (ve diğer uygulamalara) ” özel ” olarak adapte olmasını hızlandırmak için Lightning Geliştirme Kiti ( LDK ) üzerinde çalıştığını duyurdu.
Ürün müdürü Steve Lee’ in Temmuz 2019′ da attığı aşağıdaki tweet’ lerde söylediği gibi, Mart 2019’da başlatılan Square Crypto ” Bitcoin ekosistemini güçlendirmek için tasarlanmıştır ” dedi.

728×90 muhabbit - Square Crypto' nun Lightning Geliştirme Kiti ( LDK )300x250 muhabbit - Square Crypto' nun Lightning Geliştirme Kiti ( LDK )
square crypto 2 - Square Crypto' nun Lightning Geliştirme Kiti ( LDK )
Square Crypto
square crypto - Square Crypto' nun Lightning Geliştirme Kiti ( LDK )

Dün erken saatlerde yayınlanan Medium blog yazısına göre, Square Crypto ekibi Lightning entegrasyonunu kolay, güvenli ve yapılandırılabilir hale getiren bir API, dil bağlantıları, demo uygulamaları ve diğer her şeyi içeren bir LDK üzerinde çalışıyor. Bu LDK , mevcut Bitcoin cüzdanlarına Lightning özellikleri eklemeyi; Çoklu cihaz, tek bir cüzdana çoklu uygulama erişimini desteklemeyi kolaylaştırır.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar