Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65850.01
-0.20%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3390.61
-2.19%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.92
-3.31%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $580.5
-0.50%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Standard Chartered Bitcoin ve Ether için spot işlem hizmeti vermeye başlayacak!

Clock
Paylaş
Standard Chartered Bitcoin ve Ether için spot işlem hizmeti vermeye başlayacak!

Standard Chartered, Bitcoin ve Ether için kendi spot kripto ticaretini başlatmaya hazırlanıyor. Bloomberg’in haberine göre bu ticaret bankanın Döviz (FX) birimine bağlı olacak ve Londra’dan yönetilecek.

Standard Chartered ‘ın Yeni Hamlesi!

Bankanın bu hamlesi kripto para ticareti için artan kurumsal talepleri karşılamayı amaçlıyor. Standard Chartered, bu hizmetleri sunarken düzenleyicilerle yakın iş birliği yaptığını ve dijital varlık ekosistemindeki müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çalıştığını belirtti. Bu hamle erişim ve saklama hizmetlerinden tokenizasyona ve birlikte çalışabilirlik çözümlerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsıyor.

728×90 muhabbit - Standard Chartered Bitcoin ve Ether için spot işlem hizmeti vermeye başlayacak!300x250 muhabbit - Standard Chartered Bitcoin ve Ether için spot işlem hizmeti vermeye başlayacak!

Standard Chartered, kripto para sektöründe daha önce de adımlar atmıştı. Banka, Zodia Custody ve Zodia Markets gibi dijital varlık firmalarına yatırım yaparak kripto saklama hizmetleri ve OTC ticaret gibi alanlarda faaliyet gösteriyor.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar