Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68853.43
1.55%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3871
0.99%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.32
1.72%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.5
1.09%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Standard Chartered Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) Fiyatı İle İlgili Tahminde Bulundu!

İngiltere menşeli bankacılık devi Standard Chartered, kripto paralar ile ilgili ilk raporunu yayımladı.

Clock
Paylaş
Standard Chartered Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) Fiyatı İle İlgili Tahminde Bulundu!

İngiltere menşeli bankacılık devi Standard Chartered, kripto paralar ile ilgili ilk raporunu yayımladı.

Detaylı raporda Bitcoin ve Ethereum ile ilgili önemli görüşler ve açıklamalar bulunurken, iki kripto para için de oldukça olumlu bir bakış açısı mevcut.

Ethereum’u finansal bir market olarak tanımlayan rapor; borsa, kiralama opsiyonları ve sigortacılık gibi birçok farklı alanda girişimin ve platformun Ethereum üzerinde çalışabildiği vurgulandı.

728×90 muhabbit - Standard Chartered Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) Fiyatı İle İlgili Tahminde Bulundu!300x250 muhabbit - Standard Chartered Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) Fiyatı İle İlgili Tahminde Bulundu!

Diğer yandan Bitcoin daha çok bir para birimi olarak tanımlayan rapor, Ethereum’un piyasa değerinin Bitcoin’i yakalayacağı hatta geçebileceği ile ilgili görüşe sahip durumda.

Bitcoin ve Ethereum Fiyat Tahmini

Raporda Bitcoin için uzun dönemli bir fiyat aralığı verilirken, kripto para biriminin değerinin 50,000 $ ile 175,000 $ bandında olabileceğini belirtiliyor.

Ethereum tarafında Ether fiyatının 26,000 $- 35,000 $ baremine yerleşebileceğini belirten ekip, bu yorumu yaparken öncelikle Bitcoin fiyatının 175,000 $ bandına çıkması gerektiğinin altını çiziyor.

Güncel olarak 48,000- 50,000 $ bandından işlem gören Bitcoin’in yaklaşık olarak üç kat fiyat artışı yaşayabileceğini düşünürken, Ethereum tarafında bu artış 10 kata yakın görünüyor.

Screen Shot 2021 09 07 at 18.06.29 1100x600 - Standard Chartered Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) Fiyatı İle İlgili Tahminde Bulundu!
Ethereum (ETH) Fiyatı

Ethereum ve Bitcoin tarafında riskin büyük olduğunun da altını çizen banka, Ethereum tarafındaki geliştirilebilirlik kısmı sebebiyle daha pozitif bir tablo çiziyor. Gelişimler ile birlikte piyasa değerinin daha da büyüyebileceğini belirten Standard Chartered yetkilileri, Ethereum 2.0 geçişi ve gelecekte olacak geliştirmeler ile birlikte ölçeklenebilirlik ve fonksiyonellik adımlarının, Ethereum’un önemini ve değerini artırabileceğini düşünüyor.

Ethereum ve Bitcoin’in gelecekteki fiyatlamaları ile ilgili bankacılık devinin açıklamaları hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar