Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51075.89
-2.44%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2911.13
-0.84%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.93
-5.62%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $364.7
1.70%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

METAVERSE

StarSharks Staking Özelliğiyle Kullanıcılarına Pasif Gelir İmkanı Sağlıyor

StarSharks kullanıcılarına staking işlemleri aracılığıyla pasif gelir imkanı sağlıyor.

Clock
Paylaş
StarSharks Staking Özelliğiyle Kullanıcılarına Pasif Gelir İmkanı Sağlıyor

StarSharks kullanıcılarına staking işlemleri aracılığıyla pasif gelir imkanı sağlıyor.

Staking ödülleri ve oy hakları gibi avantajlar karşılığında SSS olarak da bilinen yönetişim token’larının platform üzerinde kilitlenmesi işlemine staking adı veriliyor. Bu işlem stake işlemini gerçekleştiren kullanıcıların SSS token’larından bu token’ları satmaya dahi gerek kalmadan gelir elde etmesini sağlıyor.

Binance BannerBinance Banner

Böylece blockchain tabanlı bir metaverse oyunu olan StarSharks kullanıcıları staking SSS token’larının staking işlemi sonrasında veSSS kazanıyor.

İlginizi çekebilir: MAPS Nedir?

veSSS elde eden kullanıcıları ise büyük avantajlar bekliyor. Bu avantajların başında StarSharks mertaverse ekosistemin gelirlerinden pay ve fayda elde etmek geliyor. Buna ek olarak %500’den fazla vAPR imkanlıyla 4 yıl boyunca staking şansı ve StarSharks metaverse’ünün geleceğine dair söz hakkı elde etmek de söz konusu avantajlar arasında yer alıyor.

StarSharks Kullanıcılarına 5 Farklı Staking Dönemi Sunuyor

Şu anda platform üzerinde 5 farklı staking/kilitleme dönemi mevcut ve staking/kilitleme süresi bu sürenin devamında elde edilecek olan veSSS miktarının belirlenmesinde etkili oluyor.

Kullanıcılar SSS arzlarını ise çeşitli kripto para borsaları üzerinden, ya da PVP sıralama ödülleri gibi imkanlar aracılığıyla sağlayabiliyor. SSS token’lar resmî StarSharks web sitesi üzerinden erişilen DAO’da kilitlenebiliyor ve böylece platformun kazancına ortak olabiliyor. Bu kazanç %70’lere kadar çıkabiliyor. Platformun kazancı ise oyun içi NFT’lerden, gizemli kutu satışlarından, kira kontratı işlemlerden ve C2C işlemlerinden elde ediliyor.

Elde edilen veSSS miktarı bir kullanıcının StarSharks platformunun geleceği hakkında ne derece söz sahibi olabileceği konusunda da belirleyici oluyor. Ödüller her gün Türkiye saatiyle 03:00’da stake yapan kullanıcılara iletiliyor ve dağıtılan ödüller yaklaşık 7 günlük bir süre içerisinde aşama aşama staking ödül havuzuna bırakılıyor. Kullanıcılar bırakılan ödüller üzerinde istedikleri zaman hak iddia edebiliyor.

Daha fazla Metaverse haberleri için: Metaverse Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar