Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65167.38
-0.35%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3549.18
0.30%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.93
-0.63%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $598.5
0.35%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Stevex, Icrypex ve The Steve Group Geliştiriciliği ile Hayata Geçiyor!

SteveX.io, sektör yatırımcı ve koleksiyonerler için sürekli değer yaratan, en seçkin NFT proje ve koleksiyonlarının tek adresi olmayı hedefliyor.

Clock
Paylaş
Stevex, Icrypex ve The Steve Group Geliştiriciliği ile Hayata Geçiyor!
  • The Steve Group bünyesinde, kripto para borsası ICRYPEX’in geliştiriciliği ile kurulan Türkiye’nin en seçkin NFT platformu olan SteveX, Türkiye’nin, yurtdışındaki NFT pazarına ihtiyaç duymaksızın kendi sınırları içerisinde NFT alım/satım, koleksiyon oluşturma, geliştirme ve NFT eğitimi gibi ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor.
  • SteveX.io, sektör yatırımcı ve koleksiyonerler için sürekli değer yaratan, en seçkin NFT proje ve koleksiyonlarının tek adresi olmayı hedefliyor.
  • NFT dünyasına yeni bir bakış açısı getiren SteveX; eserlerin yanı sıra sektörün nabzını tutan haber blogları, en güncel içerikleri, NFT sahiplerine ayrıcalıklı kulüp üyelikleri, sürpriz ödül dağıtımları, özel davet, workshop, etkinlik ve daha birçok yeniliği tek bir çatı altında sunuyor. 
  • SteveX NFT’de yer alacak koleksiyon ana kategorileri; sanat, sanatçı, müzik ve spor bölümlerinden oluşuyor. Aralarında Türk Pop müziğinin önemli isimlerinin de yer alacağı projeler çok yakında yayına alınacak.
  • Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından ICRYPEX’in geliştirdiği SteveX’in tüm teknolojik altyapısı Türk mühendisler tarafından hayata geçirildi.

Türkiye’de blockchain teknolojisinin gelişimine yaptığı katkı ile adından sıkça bahsettiren The Steve Group yenilikçi projelerine bir tane daha ekledi. Türkiye’nin en seçkin NFT platformu SteveX yatırımcı ve koleksiyonerlerle 7 Ocak Cuma günü buluşmaya hazır.

728×90 muhabbit - Stevex, Icrypex ve The Steve Group Geliştiriciliği ile Hayata Geçiyor!300x250 muhabbit - Stevex, Icrypex ve The Steve Group Geliştiriciliği ile Hayata Geçiyor!

Derya Türker konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: şeklinde konuştu.

“Farklı NFT ürünlerine hitap eden çok çeşitli pazarlar var.  SteveX NFT, The Steve Group bünyesinde ICRYPEX geliştiriciliğiyle kurulan Türkiye’nin en seçkin NFT platformudur. The Steve Group vizyonunu ve Stevedabitcoin ailesinin gücü ile yarattığımız SteveX NFT ile yabancı sermayeli platformları yerine, kendi platformlarımızı dünyaya açmayı ve deneyimli ekibimizle Türkiye’nin en seçkin sanat, görsel ve işitsel NFT projelerinin yer aldığı platformu olmayı hedefliyoruz.”

Derya Türker: “Sosyal sorumluluk ve yüksek çevre bilinciyle dünyanın daha iyi bir yer olmasını hedefliyoruz.”

Hayvan Barınaklarına Bağışta Bulunulacak

SteveX NFT’nin ilk projesi olan Avaxeleton NFT koleksiyonu ile ilgili konuşan Derya Türker, sosyal sorumluluk ve yüksek çevre bilinciyle dünyanın daha iyi bir yer olmasını hedeflediklerine işaret ederek, SteveX NFT’nin diğer çoklu NFT projelerinden yatırım ve sosyal bilinciyle kesin bir çizgiyle ayrışan bir proje olduğunun altını çizdi. Bu projeyle Avaxeleton NFT sahipleri için; TEMA Vakfı, ÇEVKO, Çiftçi kooperatifi ve Hayvan barınaklarına bağışlarda bulunacaklarını sözlerine ekledi. Bunun yanı sıra, Avaxeleton NFT yatırımcılarının çeşitli ödül, airdop NFT, promosyonlar, özel etkinlik ve festivallere katılmaya hak kazanacaklarını ve en önemlisi SteveX NFT’nin bu ve bundan sonraki tüm projelerinde ön satışa katılma hakkına sahip olacaklarını belirterek sözlerini sürdüren Derya Türker, “bu açıdan Avaxeleton’ları aslında SteveX NFT’nin ilk ve en önemli NFT yatırım enstrümanı olarak değerlendirebiliriz.” şeklinde konuştu.

ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer: “Türkiye’nin NFT alanında global bir etkiye ulaşması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

Platformun geliştiricisi olan yerli kripto para borsası ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer,

“ICRYPEX olarak The Steve Group ile birçok noktada partnerliğe imza attık. Ülkemizdeki kripto para sektörü ve blok zincir teknolojilerinin gelişmesine odaklanmış bir şirket olarak aynı potada çalışıyor olmaktan çok memnunuz. Şirket olarak ekosistemin birçok noktasında proje geliştirdik ve NFT de bu noktalardan biriydi. Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz ICRYPEX NFT Bazaar’dan edindiğimiz tecrübeyi SteveX platformunun yaratılmasına da aktardık. The Steve Group ile geçtiğimiz yıllardan itibaren başlayan iş birliğimizi bu denli büyük bir projede buluşturmuş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Geliştirdiğimiz teknolojilerle Türkiye’nin NFT alanında global bir etkiye ulaşması için ICRYPEX olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

SteveX NFT Direktörü Alp Zey: “Pop dünyasının en ünlü isimlerinden biriyle özel bir koleksiyonumuz ve daha birçok sürpriz sanatçıyla anlaşma süreçlerimiz devam ediyor.”

SteveX NFT Direktörü Alp Zey, “SteveX NFT olarak Türkiye’nin en değerli sanatçıları, sporcuları, spor kulüpleri, Türkiye’nin en çok okunan dergilerinden KAFA Dergisi ve NFT artistleriyle anlaşmalar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.” şeklinde konuştu. Pop dünyasının en ünlü isimlerinden biriyle özel bir koleksiyon ve daha birçok sürpriz sanatçıyla anlaşma süreçlerinin devam ettiğini belirten Zey, özellikle müzik sektöründe Türkiye’nin dev müzik şirketleriyle birlikte devrim niteliğinde büyük bir proje için çalışmalara devam ettiklerinin altını çizdi.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar