Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66506
3.92%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3482.95
2.34%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.08
4.04%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $589.3
3.02%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Strat-Cast’in Bu Haftaki Konuğu İlker Canikligil!

Stratrade’in sunumuyla; Jolanda Ter Maten, Şant Manukyan, Erkan Öz gibi birçok ekonomist ve kripto para alanında uzman kişiyle yürütülen PodCast serisinin son bölümü ünlü yönetmen İlker Canikligil ile gerçekleştirildi.

Clock
Paylaş
Strat-Cast’in Bu Haftaki Konuğu İlker Canikligil!

Coinzo Kripto Para Platformu’nun sponsorluğu ile gerçekleşen bitcoin, kripto paralar, merkeziyetsiz finansın bugünü ve geleceğini işleyen Stratrade, “Strat-Cast” podcast serisinin 10. bölümünde, ünlü sinemacı ve reklamcı İlker Canikligil’i ağırladı.

728×90 muhabbit - Strat-Cast’in Bu Haftaki Konuğu İlker Canikligil!300x250 muhabbit - Strat-Cast’in Bu Haftaki Konuğu İlker Canikligil!

Strat-Cast

Stratrade’in sunumuyla; Jolanda Ter Maten, Şant Manukyan, Erkan Öz gibi birçok ekonomist ve kripto para alanında uzman kişiyle yürütülen PodCast serisinin son bölümü ünlü yönetmen İlker Canikligil ile gerçekleştirildi.

İlker Canikligil kimdir?

1972 yılında İstanbul’da doğan Canikligil, Saint-Joseph Fransız Lisesi‘nden mezun olduktan sonra, Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümüne girdi. Birçok kısa film ve reklam filmi çektikten sonra 1999 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünde ders vermeye başladı. 2006 yılında akademiden istifa edip kurgusunu yaptığı Gen filmiyle 13. Altın Koza Film Festivali‘nde En İyi Kurgu ödülünü aldı. 2006’dan bu yana reklam yönetmeni olarak çeşitli ajanslarda çalıştı. 2010-2014 yılları arasında Bahçeşehir Üniversitesi Fotoğraf ve Video bölümünde sinematografi dersi verdi. 2014 yılında İstanbul Film Akademi’de yönetmenlik dersleri vermeye başladı ve daha sonra projeyi Youtube’a taşıdı. 2019 yılında ise İstanbul Film Akademi’den ayrıldı ve Youtube kanalı FluTV’de içerik üretmeye başladı.

İlker Canikligil ve Bitcoin

Coinzo’nun katkılarıyla gerçekleştirilen Strat-Cast podcast yayınında; Finans dünyasının son 30 yıldaki değişimini vurgulayan İlker Canikligil, yaşadığımız çağda bitcoinin yükselişinin  beklenen bir şey olduğunu dile getirirken, yatırımını korumak için bu aralar dolar kullandığını ifade etti, bununla birlikte  0.138 bitcoine sahip olduğunu söyledi. Bitcoin’in bu kadar popüler olmasının sebebinin ise sırlarla dolu olması olabilir, çünkü bir şey görünür olduğu ve ikonlaştığı zaman etkisi kaybedebilir diye de ekledi.

Tek bir sunucuya ve merkeze bağlı kalmadan binlerce bilgisayara dağıtılmış bir sistem olan bitcoini ve karar mekanizmasının kullanıcılar olduğu DAO gibi projelerin, yeni bir sistemin başlangıcı olabileceğini belirtti. Gelecekte yönetim sistemlerinin bu şekilde olabileceğini ifade eden Canikligil, FluTV’nin geleceğinde de kullanıcı ve yatırımcıların karar mekanizması olduğu bir sistem getirmek istediğini dile getirdi. Bunlara ek olarak, sinema-kripto para ilişkisine de değinen ikilinin gerçekleştirdiği yayının tamamına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Spotify: https://cutt.ly/StratCast10sp

Soundcloud: https://cutt.ly/StratCast10sc

Coinzo Hakkında
Coinzo Kripto Para Platformu 2 yıldır yerli bir fintech girişimi faaliyet göstermektedir. Coinzo’nun yazılımı tamamen in-house olarak geliştirilmiş olması hız ve güvenlik konularından farklılık yaratmalarına imkan tanımaktadır.
Referans Kazancı

Coinzo Kripto Para Platformunun sağladığı avantajlardan sadece birisi olan referans sistemi sayesinde Coinzo’ya davet ettiğiniz kullanıcıların bitcoin al – sat ve diğer tüm kripto para işlemlerinde gerçekleştirdikleri komisyon ödemelerinin %20’sini anında kazanmış olun. Böylece ömür boyu pasif gelir elde etmiş olabilirsiniz. Coinzo’nun diğer özellikleri ;

  • Kimlik, selfie göndermeden e-devlet entegrasyonu ile güvenli hesap doğrulama işlemi
  • Piyasa ortalamasının altında, düşük komisyon oranları
  • Kullanıcıları ile gelir paylaşımı sağlayan referans sistemi
  • 7/24 destek hizmetleri
  • Gelişmiş Api hizmeti

Sertaç Okudan

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar