Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65508.03
2.69%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3115.93
4.83%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.63
8.82%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $563.2
3.28%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Suudi İngiliz Bankası, Kurumsal Müşteriler için Ripple ile Anlaştı!

Suudi İngiliz Bankası, Ripple tarafından desteklenen bir ABD doları ödeme hizmetini kullanmaya başladı.

Clock
Paylaş
Suudi İngiliz Bankası, Kurumsal Müşteriler için Ripple ile Anlaştı!

Suudi İngiliz Bankası (SABB), kurumsal müşterilerine hızlı ödeme sağlamak için Ripple’ın teknolojisinden yararlanacağını duyurdu.

728×90 muhabbit - Suudi İngiliz Bankası, Kurumsal Müşteriler için Ripple ile Anlaştı!300x250 muhabbit - Suudi İngiliz Bankası, Kurumsal Müşteriler için Ripple ile Anlaştı!

2019’da San Francisco merkezli şirket, Saudi British Bank’ın Hindistan ve Sri Lanka’ya transfer yapmasına teknolojisiyle yardımcı oldu. Ripple’ı genel olarak bankalarla çalışması alışageldik bir durum oldu.

Ripple’ın Asya bölgesi direktörü olan Brooks Entwistle, ortaklığın genişlemesinin bölgedeki şirketlere ve tüketicilere fayda sağlayacağını söyledi ve daha sonra şunları ekledi:

SABB ile ortaklaşa bir pazar için de bulunmaktan, bölgedeki tüketicilerin işlerini daha kolaylaştırmaktan ve uzun süredir devam eden ortaklığımızı sürdürmekten heyecan duyuyoruz.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Orta Doğu’nun şirketin en hızlı büyüyen bölgesi olduğunu söylemişti. Bunu söyledikten sonra Orta Doğu bölgesine yönelmiş olabilir. Bunun yanında başka şirketlerinde Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde faaliyet göstermeye çalıştığını da söyleyebiliriz.

xrpbank twıtter

Ripple’ın Orta Doğu bölgesindeki ticari faaliyetleri, geçen yıl ile karşılaştırıldığında beş kattan fazla artış yaşadı. SABB, RippleNet ağına katılan ilk bankacılık kurumlarından biri oldu.

Suudi Arabistan Bankası, 2018 yıllarında Ripple’ın Hindistan rupileriyle yaptığı sınır ötesi ödeme hizmetini denemişti.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar