Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67366.74
1.11%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3509.31
0.32%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.78
8.84%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $599.5
1.15%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Swipe’ın Yeni Ortaklığı ile Binance Card ABD’de!

Binance Card, ABD’ye giriş yapabilir!

Clock
Paylaş
Swipe’ın Yeni Ortaklığı ile Binance Card ABD’de!

Binance ve Binance’e ait kripto ticaret şirketi Swipe tarafından desteklenen bir kripto banka kartı olan Binance Card, yakında Amerika Birleşik Devletleri’ne giriş yapabilir. Ülkedeki kullanıcılar için doğrudan USD para çekim işlemlerine izin veren yeni bir ortaklık, bu ihtimali güçlendiriyor.

728×90 muhabbit - Swipe'ın Yeni Ortaklığı ile Binance Card ABD'de!300x250 muhabbit - Swipe'ın Yeni Ortaklığı ile Binance Card ABD'de!

Pazartesi günü, bu durumu açıklayan Swipe temsilcileri, Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet gösteren bir bankacılık kurumu olan Evolve Bank & Trust ile yapılan bir ortaklık sayesinde platformda USD hesaplarının etkinleştirileceğini söyledi.

Swipe kullanıcıları, maaşlarını doğrudan Evolve Bank & Trust’ın sağladığı bu yeni hesaplara yatırabilecek ve ardından bu fonları isteğe bağlı olarak kripto para birimlerini satın almak için kullanabilecek. Yöneticiler, hesapların geçerli limitlere kadar Federal Mevduat Sigorta Şirketi’nin sağladığı sigortayı sağlayacağını söyledi.

Binance Card hakkında daha fazla bilgi verilmezken, bu yeni gelişme kartı ABD pazarına yakınlaştıracakmış gibi görünüyor. Swipe temsilcisi konu hakkında, “Swipe’ın sunduğu her şey Binance Card için de kullanılabilir hale gelecek” dedi. Temsilci, yeni özelliğin “önümüzdeki birkaç hafta içinde kullanıma sunulmasını beklediğini belirtti.

Bildiğiniz üzere Binance, banka kartlarına odaklanmak için Temmuz 2020’nin başlarında Swipe’ı satın aldı. Şirketin satın alma işlemini 6 Temmuz tarihinde duyurulmasından kısa bir süre sonra 14 Temmuz’da genişleme haberi geldi. O tarihten itibaren şirketin sunduğu kart, Avrupa Ekonomik Alanı ülkelerine resmi olarak giriş yaptı.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar