Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68117.64
-3.03%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3803.44
1.42%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.04
-5.14%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $594.9
-3.92%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Swop.fi Kullanıcıları Artık Yönetişime Katılabilecek!

SWOP sahiplerinin dikkatine!

Clock
Paylaş
Swop.fi Kullanıcıları Artık Yönetişime Katılabilecek!

Swop.fi‘ın havuz ağırlıkları, bildiğiniz gibi geliştiricileri tarafından belirlenmişti. Şimdi, SWOP sahipleri yönetişime katkıda bulunarak oylamalar ile bu ağırlıkları değiştirebilecek.

728×90 muhabbit - Swop.fi Kullanıcıları Artık Yönetişime Katılabilecek!300x250 muhabbit - Swop.fi Kullanıcıları Artık Yönetişime Katılabilecek!

SWOP sahipleri, yaptıkları oylama ile hangi likidite havuzunun daha fazla gelir getireceği konusunda söz sahibi olacak ve bu havuzlar likidite sağlayıcıları için daha da cazip konuma gelecek.

Swop.fi’ın açıklamalarına göre, oylamalar haftada bir kez sayılacak ve sonraki 7 gün için havuz ağırlıklarını belirleyecek.

Oy vermek isteyen SWOP sahipleri, Investments kısmından Governance kısmına SWOP’larını stake etmek zorundalar. Bir kullanıcı ne kadar çok SWOP sahibiyse, o kadar oy hakkında sahip olur. Elbette kullanıcılar istedikleri zaman oylarını değiştirip farklı havuzlar için söz hakkı sahibi olabilir. Bunun yanında SWOP sahipleri, elinde bulundurduğu SWOP sayısına göre elde ettiği oy hakkını istediği şekilde havuzlar arasında paylaştırabilecek.

Görünüşe göre Swop.fi kullanıcıları, artık yönetişim kısmında söz sahibi olacak ve istedikleri likidite havuzunun ağırlığını değiştirebilecek.

An itibarıyla Swop.fi üzerinde %112’ye varan gelir oranları, kullanıcılara sunulmakta. Siz de hangi havuzun ne kadar oran sağladığını merak ediyorsanız, buraya tıklayabilirsiniz.

Siz Swop.fi’da likidite sağlayıcısı olmayı denediniz mi?

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Muhabbit Market Cap için: Muhabbit Market Cap

Daha Fazla DeFi Haberi için: DeFi Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar