Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69060.41
0.49%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3753.5
-0.05%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.68
-1.67%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $603.1
0.15%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Taylandlı Bankalardan, DeFi Platformu Forward’a Yatırım Desteği Geldi!

DeFi platformu Forward’a 5 milyon dolarlık yatırım desteği!

Clock
Paylaş
Taylandlı Bankalardan, DeFi Platformu Forward’a Yatırım Desteği Geldi!

Tayland’ın önde gelen bankalarından Kasikornbank ve Bank of Ayudhya, DeFi platformu Forward’a 5 milyon dolarlık yatırım desteğinde bulundu. Primestreet Capital önderliğinde gerçekleşen bu tura Ratanakorn Technology Group, GBV Capital ve Varys Capital gibi önemli şirketler de katılım sağladı.

728×90 muhabbit - Taylandlı Bankalardan, DeFi Platformu Forward’a Yatırım Desteği Geldi!300x250 muhabbit - Taylandlı Bankalardan, DeFi Platformu Forward’a Yatırım Desteği Geldi!

Yatırım turu sonrası konuyla ilişkili olarak yapılan açıklamalarda, DeFi projesi Forward’ın küresel fonlardan ve iki büyük Tayland bankasından yatırım alan ilk DeFi projesi olduğu da iddia edildi.

5 milyon dolarlık yatırım desteği alan Forward Kurucu ve CEO’su Chanon Charatsuttikul konuyla ilişkili olarak şu açıklamalarda bulundu:

“Türev ürünlerin ticaret hacmi, spot hacminden yaklaşık 3 kat daha büyük ve hala da büyüme göstermeye devam ediyor. Bu sebeple Forward, merkeziyetsiz bir türev platformu geliştirmeye odaklanıyor.”

Chanon Charatsuttikul

Tayland, Kripto Para Şirketlerini Hedef Almıştı!

kripto paralar muhabbit 937x600 2 1200x600 - Taylandlı Bankalardan, DeFi Platformu Forward’a Yatırım Desteği Geldi!

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde Tayland, kripto para şirketlerinin reklamlarına yönelik yeni kurallar getirmişti. Söz konusu bu kurallarda, kripto para reklamlarında olası riskler hakkında herhangi bir uyarı olmadığı ileri sürülerek, reklamlarda abartılı iddiaların bulunmasının yasaklanması gündeme gelmişti.

İlginizi çekebilir: Tayland, Kripto Para Şirketlerini Radarına Aldı!

Ayrıca geçtiğimiz ağustos ayında Tayland’ın en eski bankası olarak bilinen Siam Commercial Bank’ın, kripto para borsası Bitkub’ı satın almak için 500 milyon dolarlık bir anlaşmadan vazgeçtiğini de hatırlatalım.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar