Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $70035.22
-1.67%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3770.9
2.88%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $41.55
1.61%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $621.7
3.36%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Teknik Analiz Eğitmeni Gökhan Bayaç, Nartalks’a Konuk Oldu!

Nartalks’un 17. bölümünün konuğu Teknik Analiz Eğitmeni Gökhan Bayaç oldu.

Clock
Paylaş
Teknik Analiz Eğitmeni Gökhan Bayaç, Nartalks’a Konuk Oldu!

Türkiye merkezli kripto para borsası Narkasa’nın sponsorluğunda, ünlü sunucu Mesut Yar’ın sunuculuğuyla gerçekleştirilen Nartalks’un 17. bölümünün konuğu Teknik Analiz Eğitmeni Gökhan Bayaç oldu.

Programda kripto paraların temel ve teknik analizi üzerine konuşuldu. Teknik analizin öneminden bahseden Bayaç, teknik analiz yapmak için gerekli durumları özetledi.

Bayaç, yeni çıkan coin’lerde teknik analizin yapılması için belirli bir zamanın akması gerektiğini, karakterinin oturması gerektiğini dile getirdi. Yeni çıkan coin’lerde temel analizin yapılabileceğini söyledi. Ayrıca Bayaç, teknik analizin oturmuş, çok yıllık coin’lerde güzel sonuçlar verebileceğini söyledi.

Teknik analizden kâr edebilmek için aynı kurallarla uzun vadede sürekli aynı işlemlerin yapılması gerektiğini ve sağlam bir iradeye, psikolojiye sahip olunması gerektiğini dile getirdi.

Bayaç, şu anki teknik analiz fenomenlerinin büyük bir çoğunluğunun çizdiği grafiklerin %90’unun atmasyon, %10’unun çalıntı olduğunu söyledi. Bununla birlikte sosyal medyadaki analiz yayımlayan fenomenlerin birçoğunun bugün bir sınava girmeleri hâlinde kalacağından ve sosyal medyadaki teknik analizci fenomen hacminin bir anda düşeceğini savundu.

728×90 muhabbit - Teknik Analiz Eğitmeni Gökhan Bayaç, Nartalks’a Konuk Oldu!300x250 muhabbit - Teknik Analiz Eğitmeni Gökhan Bayaç, Nartalks’a Konuk Oldu!

Artık Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak!

Nartalks’un 17. bölümünü buradan izleyebilirsiniz:

Henüz çok yeni bir platform olmasına rağmen zirveye yerleşen Türkiye merkezli kripto para alım satım platformu Narkasa hakkında detaylı bilgiye, Narkasa.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar