Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69986.13
0.18%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3915.61
5.57%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.21
-0.40%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $612.7
-0.89%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Telegram Kullanıcıları Artık USDT ile Ödeme Yapabilecek

Clock
Paylaş
Telegram Kullanıcıları Artık USDT ile Ödeme Yapabilecek

Telegram kullanıcıları artık şifreli mesajlaşma servisiyle entegre edilmiş bir blockchain ağı olan The Open Network (TON) üzerinden stablecoin USDT ile para göndermeye başlayabilecek. Stablecoin’ler, dijital para birimlerini alıp satmak isteyenler için giderek daha popüler bir alternatif haline geliyor.

728×90 muhabbit - Telegram Kullanıcıları Artık USDT ile Ödeme Yapabilecek300x250 muhabbit - Telegram Kullanıcıları Artık USDT ile Ödeme Yapabilecek

Telegram kullanıcıları şimdi, şifreli mesajlaşma servisinin bağlı olduğu blockchain ağı aracılığıyla birbirlerine stablecoin USDT ödemeleri yapmaya başlayabilirler.

Telegram Kullanıcıları İçin USDT ile Para Gönderim İmkanı

Dünya çapında yaklaşık 900 milyon kullanıcısı olan Telegram, Cuma günü, uygulamadaki kullanıcılara Tether tarafından geliştirilen ve çıkarılan bir stablecoin olan USDT’yi The Open Network (TON) üzerinden gönderme seçeneği sunacağını duyurdu.

TON, başlangıçta Telegram tarafından geliştirilen ancak daha sonra açık kaynaklı geliştiriciler tarafından devralınan bir blockchain ağıdır. Telegram uygulamasıyla entegre edilmiştir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar