Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63199.11
2.39%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3474.17
1.52%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.47
-2.59%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.8
1.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Tether Altın Versiyonunu Çıkarıyor

Tether tokenize altını çıkartıyor!

Clock
Paylaş
Tether Altın Versiyonunu Çıkarıyor

Tether’in az önce yaptığı duyuruya göre artık altının ons fiyatına da stabil bir Tether var. Tether altın ilk olarak Tether’ in kader ortağı Bitfinex’ ten satışa sunuluyor.

Tokenize edilmiş ons altının kısaltması XAUt ve Altın’ın fiyatını neredeyse tüm dünyaki Londra’daki altın piyasasına göre baz alıyor. Ethereum ve Tron üzerinde de olan bu tokeni blockchain sayesinde izleyip altınlarınızı takip edip hızlıca göndermeniz de mümkün olacak gibi gözüküyor.

Binance BannerBinance Banner

Tether Altın’ı Fiziksel Altına Döndürebilecek Miyiz ?

Yapılan açıklamada XAUt tokeni (tether altın) tutanların belirli kriterleri yerine getirmeleri durumunda fiziksel altına sahip olabilecekleri de bulunan bilgiler arasında. Tether, fiziksel altınlarınızı İsviçre ya da TG Commodities şirketinin bulunduğu yerlerden teslim alma opsiyonu da sunuyor.

Bugün erişkin içeriklere sahip Pornhub sitesinin kabul etmeye başladığını duyurduğu Tether’ den aynı gün içinde gelen bu ikinci büyük haber oldu.

Bunun dışında Tether.to firması birden fazla davanın birleşimiyle bir araya gelen toplam değeri 1.5 triyon doları bulan “CLASS ACTION” davalarla da mücadele etmeye devam ediyor. Kayıp kıta atlantis gibi herkesin diline destan olan “dijital altın/tokenize altın” bakalım dijital altın olmaya çalışan Bitcoin (BTC)’i nasıl etkileyecek?

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar