Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67389.99
1.02%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3468.9
0.36%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.09
4.36%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $594.2
0.29%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Tether Avalanche Üzerinde İşlemlere Başladı!

Geçtiğimiz Mayıs ayında yapılan ilk duyuru ile birlikte Tether, Avalanche desteği sunacağını açıklamıştı.

Clock
Paylaş
Tether Avalanche Üzerinde İşlemlere Başladı!

Popüler stablecoin çözümü Tether (USDT), Avalanche ağı üzerinde işlemlere başlıyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında yapılan ilk duyuru ile birlikte Tether, Avalanche desteği sunacağını açıklamıştı.

728×90 muhabbit - Tether Avalanche Üzerinde İşlemlere Başladı!300x250 muhabbit - Tether Avalanche Üzerinde İşlemlere Başladı!

Geçtiğimiz dönemde büyük çıkış yakalayan Avalanche, DeFi tarafında da önemli bir büyüme yaşamıştı. Son 3 ay içerisinde 300 Milyon $ seviyelerinden 10 Milyar $ seviyelerine kadar çıkış gösteren TVL değeri ile Avalanche ağı, en değerli blockchain ağları arasında bulunuyor.

DeFi ekosistemi içerisinde büyük rolü olan stablecoin çözümleri, lending ve amm protokolleri için de hayati önem taşıyor.

Avalanche ekibinden Kevin Sekniqi tarafından da duyurulan USDT haberinin yanında diğer stablecoin çözümleri için de çalışmaların sürdüğü belirtiliyor.

USDT Büyümeye Devam Ediyor

Stablecoinler arasında lider konumunda olan USDT de büyümeye devam ediyor. 78 Milyar $’lık piyasa değerine ulaşan Tether, en çok tercih edilen stablecoin çözümü olarak öne çıkıyor.

Blockchain haberleri için: Blockchain haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar