Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66510.72
4.23%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3485.51
2.67%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.12
4.61%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $588.7
3.24%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Tether, İsrail ve Ukrayna’da Terör ile İlişkili 32 Adres ve 837 Bin Doları Dondurdu

Tether, gayri meşru hedefler için kripto para teknolojisini kullananlara, şimdiye kadar 835 milyon dolarlık yaptırımda bulundu.

Clock
Paylaş
Tether, İsrail ve Ukrayna’da Terör ile İlişkili 32 Adres ve 837 Bin Doları Dondurdu

Kripto para piyasasının en büyük stabilcoin markası Tether, Ukrayna ve İsrail gibi bölgelerde yaşanan savaş ve terör finansmanına karşı bir darbe indirererek, 873 bin doların üzerinde dijital varlığı dondurdu.

Tether bu eylemiyle, kripto para endüstrisindeki gayri meşru hareketleri engellemek istediğini açıkça gösteriyor. Şirket, ilgili bölgelerdeki kolluk kuvvetleri ile işbirliği içerisinde.

728×90 muhabbit - Tether, İsrail ve Ukrayna'da Terör ile İlişkili 32 Adres ve 837 Bin Doları Dondurdu300x250 muhabbit - Tether, İsrail ve Ukrayna'da Terör ile İlişkili 32 Adres ve 837 Bin Doları Dondurdu

Tether CEO’sundan Açıklama

Kripto para borsalarının lideri konumunda olan Binance, İsrail kurumları ile işbirliği kurarak Hamas ile ilişkili adresleri durdurmuştu. Ayrıca Binance’in kurduğu işbirliği, terör faaliyetleri ile bağlantılı 190 hesaba el konulmasını sağlamıştı.

Bu işbirlikleri, merkeziyetsiz yapısıyla blok zincirlerinin izlenebilmesi sayesinde yapılabiliyor. Tether’ın yeni CEO’su Paolo Ardoino, bu konuya parmak basarak; her işlemin kalıcı olarak blok zincirlerine kayıt edildiğini ve kripto paraların bu yüzden en izlenebilir varlıklar olduğunu belirtti.

Tether, şimdiye kadar teröre bağlı büyük miktarlardan alıkonulan fonların ötesinde, çeşitli yasa dışı faaliyetlere bağlı 835 milyon doların engellendiğini bildirdi. Ayrıca Tetker, İsrail ve Ukrayna bölgeleri ile ilişkili 32 hesabı ve 837 bin dolarlık bir varlığı dondurduğunu açıkladı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar