BİZİ TAKİP EDİN

ÖNE ÇIKAN

Tether, Rezervlerinin Tam Olarak Desteklendiği Hakkında Bir Rapor Paylaştı

Stablecoin şirketi Tether Holdings Ltd, stablecoin Tether’in tüm rezervlerinin tam olarak desteklendiğini doğrulayan bir “Son Güvence Görüşü” yayımladı.

Yayın:

-

tether

Stablecoin şirketi Tether Holdings Ltd, stablecoin Tether’in tüm rezervlerinin tam olarak desteklendiğini doğrulayan bir “Son Güvence Görüşü” yayımladı.

Tether Holdings Moore Cayman’dan alınan Son Güvence Görüşü’nü yayımladı. 30 Haziran 2021 tarihli raporda, tüm Tether token’larının tamamen rezervler ile desteklendiği şeklinde ibareler yer alıyor. Ayrıca tüm rezervlerin kapsamlı bir şekilde dökümü de mevcut. Şeffaflık konusunda iddialı konuşan Tether, stablecoin sektöründe liderliği elinde tuttuklarını ekledi.

Tether’in Baş Teknoloji Sorumlusu (CTO) Paolo Ardonio mevzu bahis rapor hakkında konuştu.

bybit 300x250 - Tether, Rezervlerinin Tam Olarak Desteklendiği Hakkında Bir Rapor Paylaştı

“Bir endüstri lideri olarak şeffaflığın ve hesap verebilirliğin önemini anlıyoruz. Moore Cayman’den aldığımız en son güvence görüşümüz, Tether’in tamamen desteklendiğini bir kez daha teyit ediyor. Likiditeye önem veren sağlıklı ve ihtiyatlı bir portföy, büyümemizi ve yenilikçi tekliflerimize olan güvenimizi artırmaya devam ediyor.”

tether CTO’su Paolo Ardonıo

Moore Cayman’in Tether Raporu

Moore Cayman tarafından yayımlanan Son Güvence Görüşü raporunun tam metni:

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit 300x250 - MonoX Platform Hakkında Açıklamalar Yaptı!

Trend Haberler