Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64177.98
-3.54%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3163.03
-8.68%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.27
-9.13%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $562.6
-3.68%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Tether şirketinin CTO’su Paolo Ardoino’dan Açıklama Geldi!

USDT’nin ihraççısı Tether CTO’su Paolo Ardoino’dan açıklama geldi.

Clock
Paylaş
Tether şirketinin CTO’su Paolo Ardoino’dan Açıklama Geldi!

USDT ihraççısı Tether CTO’su Paolo Ardoino, Bitcoin’de meydana gelen düşüş sonrası USDT’nin 1 dolara olan dengesinin bozulduğu yönünde çıkan haberler hakkında açıklamada bulundu.

“Son yaşanan gelişmeler piyasaların gerginlik yaşamasına sebep oluyor. Büyük oyuncular kriptodan ayrılıyor. Tether yaşanan tüm olaylarda her zaman likiditeye açılan kapıdır. İster çıkış yapmak isteyin, ister giriş. Kripto paralara olan ilgi arttığı vakit biz girişler görürüz, tersi olduğunda da çıkışlar görülür. Tether’i hedef alan saldırıları da unutmamak lazım. 2022 yılında bu gibi benzer olayları yaşadık”

728×90 muhabbit - Tether şirketinin CTO'su Paolo Ardoino'dan Açıklama Geldi!300x250 muhabbit - Tether şirketinin CTO'su Paolo Ardoino'dan Açıklama Geldi! Tether CTO’su Paolo Ardoino

Tether CEO’su Paolo Ardoino ayrıca fiyat oynaklığı karşısında her duruma hazır olduklarını ve USDT’nin güçlü duracağını dile getrdi. Twitter üzerinden de paylaşımda bulunan Paolo Ardoino:

“Saldırganlar, şu andaki genel duygu halinden faydalanmayı iyi biliyorlar. Biz ödemeleri yapmaya hazırız. Bırakın gelsinler. Biz hep hazırız.”

Tether CTO’su Paolo Ardoino

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar