Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59420
2.75%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3172.42
1.58%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.95
0.31%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $534.6
0.06%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Tether ve Bitfinex’e Açılan Davada Nihai Karar

Clock
Paylaş
Tether ve Bitfinex’e Açılan Davada Nihai Karar

New York Güney Bölge Mahkemesi hakimi, Tether ve Bitfinex şirketlerine karşı toplu dava açan davacının mahkemede değişiklik taleplerini reddetti. Davacı taraf Shawn Dolifka, hakimin bu kararına itiraz etmedi. Bu gelişme sonrasında dava, Tether ve Bitfinex şirketleri lehine sonuçlandı.

728×90 muhabbit - Tether ve Bitfinex'e Açılan Davada Nihai Karar300x250 muhabbit - Tether ve Bitfinex'e Açılan Davada Nihai Karar

Tether ve Bitfinex Hakkında Suçlama

Tether ve kardeş şirketi Bitfinex, stablecoin USDT’yi destekleyen rezervler hakkında yanlış beyanlarda bulunmakla suçlanmıştı. Davaya bakan hakim, davacıların, iddia edilen yanlış beyanlara fiilen güvendiklerine dair gerekli kanıtları sunamadığına karar verdi. Bu nedenle sözleşme ihlali ve sebepsiz zenginleşme iddiaları için davanın devam etmeyeceğine hükmetti ve davacılara şikayetlerini değiştirmeleri için 30 gün süre vermişti.

Davayı açan Shawn Dolifka’nın temyiz hakkından vazgeçmesi akıllıca oldu. Çünkü iddialarını doğrulayamıyordu ve daha fazla dava açmak kendisine veya avukatlarına herhangi bir parasal veya başka bir fayda sağlamayacaktı. Tether ve Bitfinex, para sızdırmaya yönelik bu tür anlamsız davalardan etkilenmeyeceklerini sürekli olarak ifade ettiler.

Son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar