Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66683.99
0.72%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3623.81
1.64%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.08
-0.13%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $610.7
0.49%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Tether ve OKX, ABD Adalet Bakanlığı ile İş birliği Yaptı

Clock
Paylaş
Tether ve OKX, ABD Adalet Bakanlığı ile İş birliği Yaptı

Stablecoin ihraçcısı Tether (USDT) ve kripto para borsası OKX, kripto para alanındaki suç faaliyetleriyle mücadele etmek için bugün ABD Adalet Bakanlığı (DOJ) ile iş birliği yaptıklarını duyurdu.

Tether ve OKX, 225 milyon dolar değerindeki USDT’yi dondurarak, bugüne kadar bu konudaki en büyük iş birliğini gerçekleştirdi.

728×90 muhabbit - Tether ve OKX, ABD Adalet Bakanlığı ile İş birliği Yaptı300x250 muhabbit - Tether ve OKX, ABD Adalet Bakanlığı ile İş birliği Yaptı

Birkaç aydır devam eden soruşturmada, DOJ ve ABD kolluk kuvvetleri ortaklaşa çalıştılar. Yasa dışı fonların blok zinciri üzerinden akışı analiz edilerek, kurumlar fonların kaynağı konusunda uyarıldı. ABD Gizli Servisi’nin devreye girmesiyle beraber, ilgili cüzdanlar için dondurma talebi başlatıldı.

Tether ve OKX İş birliği

“Tether, küresel kolluk kuvvetleriyle proaktif etkileşim ve şeffaflık taahhüdümüz sayesinde, kripto alanında güvenlik için yeni bir standart belirlemeyi amaçlıyor. Adalet Bakanlığı ile yakın zamanda gerçekleştirdiğimiz iş birliği, güvenli bir ortam yaratma konusundaki kararlılığımızın altını çiziyor. Yasa dışı faaliyetleri proaktif bir şekilde ele almak ve sektördeki en yüksek dürüstlük standartlarını korumak için OKX ile iş birliğimiz gibi teknoloji ve ilişkilerden yararlanmaya inanıyoruz.”

Tether


Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar