Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68493.99
-0.96%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3907.87
3.64%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.72
-2.52%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.6
0.05%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Tether, Yeniden Yapılanarak Dört Yeni Bölüm Oluşturdu

Clock
Paylaş
Tether, Yeniden Yapılanarak Dört Yeni Bölüm Oluşturdu


Tether, şirketin yeniden yapılanarak bir dizi yeni merkezi olmayan altyapı çözümü sunacağını duyurdu. Stablecoin’in ihraççısı Tether, daha geniş dijital varlık sektörlerine girmek için yeni bir organizasyon modeline geçtiğini açıkladı.

Şirketin yeni yapılanması, Tether Finance, Tether Power, Tether Data ve Tether Edu(cation) adlı dört bölümü içeriyor.

728×90 muhabbit - Tether, Yeniden Yapılanarak Dört Yeni Bölüm Oluşturdu300x250 muhabbit - Tether, Yeniden Yapılanarak Dört Yeni Bölüm Oluşturdu

Tether, teknoloji sistemine katkı sağlıyor

“Tether Finance” adlı bir grup, şirketin USDT stablecoin‘ini yönetecek, “Tether Power” ise şirketin bitcoin madenciliği yatırımlarını denetleyecek. “Tether Data” ise teknolojiye yapılan stratejik yatırımları, yapay zeka (AI) dahil gözden geçirecek. Son olarak, “Tether Edu” çeşitli eğitim girişimlerine ev sahipliği yapacak.

Tether yayınladığı blog yazısında, şirketin USDT stablecoin’inin ötesine geçerek finansal güçlenmeye odaklanan bu yeni yapılanmanın önemine vurgu yaptı.

Tether CEO’su Paolo Ardoino şirketin bu değişiminin bireyleri, toplulukları, şehirleri ve ulusları kendi kendine sürdürülebilir, bağımsız ve özgür hale getirmeyi amaçladığını söyledi. Bu yeni organizasyon modelinin, Tether’in geleceğe yönelik finansal ve teknoloji ekosistemine aktif katkı sağlama amacını yansıttığı ifade etti. The Block

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar