Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65105.99
-0.29%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3547.39
0.38%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.89
0.04%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $597.1
0.25%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Tether’dan XREX’e 18,75 Milyon Dolarlık Yatırım!

Clock
Paylaş
Tether’dan XREX’e 18,75 Milyon Dolarlık Yatırım!

Tether, blockchain destekli finans kurumu XREX Group’a 18,75 milyon dolarlık yatırım yaptığı açıkladı. Bu iş birliği dijital varlık endüstrisinde yenilikler getirmeyi, gelişmekte olan piyasalarda USDT tabanlı sınır ötesi ödemeleri kolaylaştırmayı ve düzenleyici teknoloji (RegTech) alanında inovasyon yapmayı hedefliyor.

728×90 muhabbit - Tether’dan XREX’e 18,75 Milyon Dolarlık Yatırım!300x250 muhabbit - Tether’dan XREX’e 18,75 Milyon Dolarlık Yatırım!

Tether’dan XREX Yatırımı!

Tether’ın finansman desteği ile XREX, gelişmekte olan piyasalarda uyumlu, USDT tabanlı sınır ötesi B2B ödemelerini kolaylaştıracak. Bu girişim işletmelere daha fazla kolaylık, verimlilik ve potansiyel olarak daha düşük maliyetler sunarak finansal işlemleri devrim niteliğinde değiştirmeyi amaçlıyor. Ayrıca XREX, müşterilere sabit bir alternatif ve enflasyona karşı korunma sağlayan Tether Gold (XAUt) ile rezerve edilmiş USD’ye sabitlenmiş bir stablecoin olan XAU1’i başlatmak için Unitas Vakfı ile iş birliği yapacak.

Bu ortaklık stablecoin’lerin yasadışı kullanımını tespit ve önleme çözümlerini geliştirerek RegTech çözümlerini geliştirecek.

Tether CEO’su Paolo Ardoin konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamada, bu yatırımın finansal kapsayıcılığı teşvik etme konusundaki önemini vurguladı.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar