Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66752.01
0.54%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3255.47
2.51%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.3
1.89%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607.5
0.91%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

SON DAKİKA

Tether’in Bankası, Deltec Bank Hacklendi Mi?

Tether’in bankası Deltec Bank’ın müşteri veri tabanı darknet’e düşmüş olabilir!

Clock
Paylaş
Tether’in Bankası, Deltec Bank Hacklendi Mi?

Bahamalar merkezli banka Deltec Bank hakkında çarpıcı iddialar mevcut. Bugün ortaya atılan iddiaya göre, Tether ve Bitfinex yani iFinex Inc. tarafından desteklenen banka siber saldırıya uğradı.

İddiaya göre bankanın ve Tether’in iş altyapıları ile müşteri bilgilerini içeren veri tabanı siber saldırı sonucu darknet’e düştü. Ayrıca iddiada veri tabanının darknet’e düşüşünün Bitcoin ekosisteminin çökmesine neden olabileceği öne sürülüyor.

Mevzu bahis iddia tek bir kaynaktan geliyor ve kaynak sadece bu iddiayı öne sürmek için oluşturulmuş. Sosyal medya platformu Medium üzerinde paylaşılan iddianın dayanak noktası henüz paylaşılmadı. Yani tüm siber saldırı iddiası bir yalan veyahut karalama çalışması olabilir.

İddianın doğruluğu bilinmemekle birlikte an itibarıyla sosyal medya platformu Reddit üzerinde paylaşılmasıyla, tüm kripto para dünyasına yavaş yavaş yayılmaya başladı.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

728×90 muhabbit - Tether'in Bankası, Deltec Bank Hacklendi Mi?300x250 muhabbit - Tether'in Bankası, Deltec Bank Hacklendi Mi?
Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar