Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66162.05
1.17%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3556.8
4.58%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.08
2.63%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $606.6
1.81%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

The Block, Şirketin Çoğunluk Hissesini Foresight Ventures’a Sattı

Clock
Paylaş
The Block, Şirketin Çoğunluk Hissesini Foresight Ventures’a Sattı

Blockchain ve kripto paralarla ilgili yayın yapan medya şirketi The Block, şirketin çoğunluk hissesini Singapur merkezli bir risk sermayesi şirketi olan Foresight Ventures‘a sattı.

The Block’un CEO’su Larry Cermak, 70 milyon dolarlık bu anlaşmanın şirket için yeni bir başlangıç olduğunu söyledi. Foresight Ventures ise Asya kripto para pazarında lider bir yatırımcı olarak tanınıyor.

728×90 muhabbit - The Block, Şirketin Çoğunluk Hissesini Foresight Ventures'a Sattı300x250 muhabbit - The Block, Şirketin Çoğunluk Hissesini Foresight Ventures'a Sattı

Anlaşma şartlarına göre, Foresight Ventures, 60 milyon dolara The Block’un %80 hissesini satın alacak. Ayrıca Foresight Ventures, The Block’un bağımsız bir işletme olarak faaliyet göstermesine izin vereceğini ve şirketin büyümesine yardımcı olacağını açıkladı.

The Block’un CEO’su Larry Cermak, Foresight Ventures ile çalışmaktan heyecan duyduğunu söyledi. Sermayenin büyük kısmı eski CEO Mike McCaffrey‘in hissesini satın almak için kullanıldı. Eski CEO’nun daha önce iflas etmiş olan FTX ile yaptığı bazı mali anlaşmalar ifşa olmuştu. Kripto para topluluğuna göre bu anlaşma, şirketin SBF ile olan ortaya çıkmış eski bağlarının tamamen kopması anlamına geliyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar