Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67131.48
0.51%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3499.14
-0.04%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.42
10.52%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $599.5
0.82%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Thodex Kurucusu Faruk Fatih Özer’den Türkülü Savunma!

Hakkında 40 bin 462 yıl hapis cezası istenen Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer savunmasını türküyle yaptı.

Clock
Paylaş
Thodex Kurucusu Faruk Fatih Özer’den Türkülü Savunma!

Hakkında 40 bin 462 yıl hapis cezası istenen Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer savunmasını türküyle yaptı. Faruk Fatih Özer, yaptığı savunmada şu ifadelerde bulundu:

“Thodex yalnızca bir şirket ve iflas etti. Dünya üzerindeki tüm kurumları yönetebilecek kadar zekiyim. Suç örgütü kuracak olsam bu kadar amatörce hareket etmezdim.”

728×90 muhabbit - Thodex Kurucusu Faruk Fatih Özer'den Türkülü Savunma!300x250 muhabbit - Thodex Kurucusu Faruk Fatih Özer'den Türkülü Savunma! Faruk Fatih Özer

Faruk Fatih Özer’in savunmasının devamında Musa Eroğlu’nun seslendirdiği “Yolun önü görünüyor” türküsünden alıntı yapması ise kamuoyunda büyük ses getirdi:

“Avukatlarımın savunmalarıma katılıyorum. Burası zorbalıkla yönetilen bir ülke değildir. Bizim ve ailemizin yaşadığı adaletsizliğin son bulması gerekiyor. Thodex yalnızca bir şirket ve iflas etti. Thodex de suç örgütünden bahsedilmez. Dünya üzerindeki tüm kurumları yönetebilecek kadar zekiyim. Bu 22 yaşında kurduğum şirketten belli. Suç örgütü kuracak olsam bu kadar amatörce hareket etmezdim. Söz konusu olan dosyada şüpheli olanların 2 seneden fazladır mağdur olduğu ortada. İllegal faaliyetlerin içinde bulunacağımı kabul etmeyeceğim. Ben Arnavutluk’ta cezaevindeyken dahi müştekilere ödeme yaptım. Örgüt kurmuş bir liderin asla yapmayacağı bir hareket. Rica ederim biraz bu açıdan yaklaşın. Dosyanın bu aşamaya gelmesinin nedeni Türkiye’den ve başka ülkeden bakanlarla fotoğraflarım. Benim medyada ismi geçen hiçbir bakanla ilişkim olmamıştır. Sayın bakanlara ve milletvekillerine iftiralar atıldı. Kaostan beslenen varlıklar benim şirketimin batmasından faydalandılar. Ben artık gerçeklerin sayın mahkeme heyeti tarafından görülmesini beklemekteyim. Savunmamı Musa Eroğlu’ndan ‘Yolun sonu görünüyor’ türküsünden bir dörtlük ile bitirmek istiyorum. Geçtim dünya üzerinden, ömür bir nefes derinden. Bak feleğin çemberinden yolun sonu görünüyor. Ezrailin gelir kendi, ne ağa der ne efendi. Sayılı günler tükendi yolun sonu görünüyor.”

Faruk Fatih Özer

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar