Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65305.78
-0.16%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3574.92
0.36%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.32
1.07%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.4
0.40%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

SON DAKİKA

Thodex’in Kadıköy’deki Merkezine Polis Baskını!

Bir son dakika haberine göre, siber suçla mücadele ekipleri Thodex’in Kadıköy’deki merkezinde inceleme yapıyor.

Clock
Paylaş
Thodex’in Kadıköy’deki Merkezine Polis Baskını!

Yaklaşık bir haftadır kullanıcılarından çeşitli problemlerin özellikle sosyal mecralarda dile getirildiği Türkiye merkezli kripto para borsası Thodex hakkında çok çarpıcı iddialar mevcut. Yaklaşık iki gündür kullanıcılarının işlem yapamadığı borsa, bir “bakım çalışması” nedeniyle işlemleri durdurduğunu açıklamıştı.

Açıklamanın ardından Thodex kurucusu ve CEO’su Fatih Faruk Özer’in yurt dışına çıktığı haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Bununla birlikte CEO’nun sosyal medya platformlarındaki hesaplarını kapattığı veyahut tüm paylaşımlarını kaldırdığı gündeme geldi.

Şu anda gündemde çeşitli iddialar yer alıyor. Ancak yatırımcıları en çok endişelendiren iddia Thodex’in CEO’su Fatih Faruk Özer’in 2 milyar dolar değerindeki kripto para ile Tayland’a kaçtığı iddiası olmakta.

Birkaç Thodex kullanıcısı, bu süreçte Thodex’i polise ihbar ettiğini dile getirdi. Bununla birlikte NTV’nin bir son dakika haberine göre, siber suçla mücadele ekipleri şu anda Thodex’in Kadıköy’deki merkezinde inceleme yapıyor.

Gelişmeler geldikçe güncellenecektir.

Güncelleme:
11:57
İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Thodex’in kurucusu ve CEO’su Fatih Faruk Özer hakkında soruşturma başlattığını duyurdu.

12:45
Thodex’in kurucusu ve CEO’su Fatih Faruk Özer’in, sanılanın aksine Tayland’a değil Arnavutluk Tiran’a gittiği belirlendi. 20 Nisan 2021 Salı günü saat 19:50’de İstanbul Havalimanı’ndan çıkan uçakla ülkeyi terk ettiği teyit edildi.

Bununla birlikte Özer’in yurt dışına çıkış görüntüleri DHA tarafından servis edildi.

728×90 muhabbit - Thodex'in Kadıköy'deki Merkezine Polis Baskını!300x250 muhabbit - Thodex'in Kadıköy'deki Merkezine Polis Baskını!
Thodex kurucusu yurt disina cikis goruntuleri muhabbit 553x600 - Thodex'in Kadıköy'deki Merkezine Polis Baskını!
Thodex kurucusu ve CEO’su Fatih Faruk Özer’in yurt dışına çıkış görüntüleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar