Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59772.42
3.42%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3187.03
2.30%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.94
1.05%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.2
0.68%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Three Arrows Capital’in (3AC) Kurucu Ortağı Kyle Davies, ABD Vatandaşlığından Vazgeçti!

Kyle Davies, ABD vatandaşlığından Vazgeçtiğini Belirterek, İflas Mahkemesinin Yargı Yetkisini Reddetti!

Clock
Paylaş
Three Arrows Capital’in (3AC) Kurucu Ortağı Kyle Davies, ABD Vatandaşlığından Vazgeçti!

Temmuz 2022’nin ilk haftasında iflas başvurusunda bulunan 3AC’nin kurucu ortağı Kyle Davies, Singapur’un çifte vatandaşlığa izin vermediğini, evlenip daimi ikamet izni almasının ardından ABD vatandaşlığından vazgeçtiğini dile getirdi. 3AC’nin kurucu ortağı Kyle Davies, 1 Ağustos 2023 tarihinde New York Güney Bölgesi ABD İflas Mahkemesi’ne, ABD vatandaşlığından feragat etmek için başvuruda bulundu.

728×90 muhabbit - Three Arrows Capital'in (3AC) Kurucu Ortağı Kyle Davies, ABD Vatandaşlığından Vazgeçti!300x250 muhabbit - Three Arrows Capital'in (3AC) Kurucu Ortağı Kyle Davies, ABD Vatandaşlığından Vazgeçti!

Kyle Davies, ABD vatandaşlığından Vazgeçtiğini Belirterek, İflas Mahkemesinin Yargı Yetkisini Reddetti!

Bildiğiniz üzere 3AC’nin arkasındaki tasfiye memurları, şirketin alacaklılara 3,5 milyar dolar borcu olduğundan, Zhu ve Davies’ten yaklaşık 1,3 milyar dolarlık fonu geri almak için çalışmalar sürdürüyorlar. Ancak Davies’in yapmış olduğu bu hamleyle, bu durum daha da zor bir hale geldi denilebilir.

Davies’ın ABD vatandaşlığını reddetmesiyle birlikte konumu tam olarak bilinemeyecek ve mahkemeye çağrılması oldukça zorlaşacak. Davaya ilişkin belgelerde dikkat çeken noktalardan biri de Davies’in ABD vatandaşı veya mukimi olmadığı için mahkemenin onun üzerinde kişisel yargı yetkisi olmadığının belirtilmesi. Davies’in ABD vatandaşlığının bulunmaması, yasal işlemlerin daha da karmaşık hale gelmesine zemin hazırlayabilir.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar