Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67409.47
-3.13%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3783.51
1.35%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.78
-5.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592.9
-3.44%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ticketmaster, NFT Faaliyetlerini Artırıyor!

Ticketmaster NFT faaliyetlerini artırmak için çalışmalara başladı.

Clock
Paylaş
Ticketmaster, NFT Faaliyetlerini Artırıyor!

Kripto para birimlerinin benimsenmesiyle birlikte NFT sektörü de birçok kurum tarafından kabul görmeye devam ediyor. Bu kez ise Ticketmaster NFT faaliyetlerini artırmak için çalışmalara başladı.

Kaliforniya’da bulunan ve dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren, Amerikan bilet satış ve dağıtım şirketi olarak bilinen Ticketmaster, sosyal medya hesabı üzerinden açtığı iş ilanıyla, NFT tabanlı projelerini büyüteceğinin sinyallerini verdi.

728×90 muhabbit - Ticketmaster, NFT Faaliyetlerini Artırıyor!300x250 muhabbit - Ticketmaster, NFT Faaliyetlerini Artırıyor!

Ticketmaster, NFT Tabanlı Kurumsal Ürünleri Kullanıma Sunacak Yeni Personel Arıyor!

NFT Genel 3 - Ticketmaster, NFT Faaliyetlerini Artırıyor!

Ticketmaster’in LinkedIn üzerinden paylaştığı iş ilanında, şirketin spor ve müzik dahil tüm içerik kategorilerindeki NFT tabanlı kurumsal ürünleri kullanıma sunabilecek bir personel aradığını kamuoyuna açıkladı.

Amerika’nın en büyük biletleme şirketi Ticketmaster paylaşmış olduğu yeni iş ilanında NFT’ler aracılığıyla yeni gelir akışlarını keşfetmeye de hazırlanıyor. Bildiğiniz üzere son 2 yıldır NFT sektörüne ünlü sanatçıların ilgisi oldukça artmış durumda. Hayranlarıyla etkileşim kurmak isteyen sanatçıların NFT furyasına katılması NFT ekosistemine epeyce fayda sağladı diyebiliriz. NFT furyası 2022 yılının sonlarına doğru küçülme gösterse de kurumlar faaliyet alanlarını artırarak yenilikçi düşünceler ortaya koymaya başladı.

Konuyla ilişkili olarak Deloitte tarafından yapılan bir araştırmada, kripto para ekosisteminin spor endüstrisiyle yeni pazarlara açılma potansiyelinde olduğunu şu sözlerle vurgulamıştı:

“Sezonluk biletlerin, kişiye özel alanların ve biletlerin satış sürecinin yeniden düzenlendiğini görebiliriz.

Kripto Para Borsası Binance, Futbol Klübü Lazio İle NFT Biletleme İşi İçin Ortaklık Kurmuştu!

Hatırlayacağınız üzere yakın zaman önce kripto para borsası Binance de, 2022 ve 2023 sezonu için futbol kulübü Società Sportiva Lazio ile ortaklaşa NFT biletleme işi için masaya oturmuştu.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar