Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68544.16
-0.90%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3913.05
4.07%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.91
-2.23%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $604.3
0.25%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

TIME Dergisinin Kapağında Metaverse Yer Aldı!

TIME dergisinin bu ayki kapağında metaverse yer aldı.

Clock
Paylaş
TIME Dergisinin Kapağında Metaverse Yer Aldı!

Kripto para dünyasının gelişmesiyle birlikte NFT ve metaverse kavramları da hayatımızda daha fazla yer edinmeye başladı. Durum böyle olacak ki metaverse dünyasının bu gelişimi, TIME dergisinin de dikkatini çekti. ABD merkezli Time dergisinin bu ayki kapağında metaverse kavramına yer verilerek hayatlarımızı yeniden şekillendirecek şeklinde başlık atıldı.

728×90 muhabbit - TIME Dergisinin Kapağında Metaverse Yer Aldı!300x250 muhabbit - TIME Dergisinin Kapağında Metaverse Yer Aldı!

Dünyaca ünlü TIME dergisinde Matthew Ball’un kaleme aldığı yazıda, metaverse kavramının 30 yıllık bir geçmişinin olduğu ve insanlar çevresinde gelişim gösterdiği vurgulandı. Matthew Ball’un TIME’ın kapağına yazdığı yazıdaki gibi metaverse neredeyse tüm yerlere, insanlara, işletmelere ve hayatımızın her bölümüne ulaşarak birbirine bağlı, sürükleyici dijital deneyimlerden oluşan bir ağ olarak karşımıza çıkıyor.

Metaverse Kavramı Gelişmeye Devam Ediyor!

metaverse gelecek yillar 1200x600 - TIME Dergisinin Kapağında Metaverse Yer Aldı!
Metaverse

TIME dergisinde yer alan yazıda, metaverse kavramı hem fiziksel hem de dijital deneyimlerde kalıcı bir kimliğe sahip olmanızı sağlayan bir kripto para cüzdanı olarak tanımlanırken, metaverse kavramının en büyük potansiyelinin, fiziksel ortamları ve yaşam koşulları nedeniyle bilgi veya deneyime erişimi olmayan insanlar için gerekli olduğunun altı çizildi. TIME, metaverse kavramı ile sınırsız bir dünyaya gerçekçi erişim sağlanacak şeklinde yorumladı.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar