Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $57145.99
11.50%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3276.01
7.10%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.35
6.52%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.8
1.02%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

TimeShuffle, Avalaunch Gold Stakerları İçin Özel NFT Turu Başlattı!

Avalaunch ve TimeShuffle ortaklığı NFT’lerle kutlanıyor!

Clock
Paylaş
TimeShuffle, Avalaunch Gold Stakerları İçin Özel NFT Turu Başlattı!

Avalaunch ile TimeShuffle ortaklığını kutlamak için Avalaunch Gold Stakerlarına TimeShuffle’s Founders Pass NFT’si erken satış turu başlatıldı.

TimeShuffle Founders Pass, eşsiz ve sınırlı sayıda bir NFT olmakla birlikte, oyunu erken destekleyenleri temsil etmektedir. Toplamda 5.500 adet olacak olan NFT, tekrar satışa çıkarılmayacak. Founders Pass’in sunacağı ayrıcalıklı özellikler şu şekilde olacak:

  • Oyun içerisinde Founders Pass sahiplerine, Founders olduklarını kanıtlayan rozet verilecek.
  • Founders Pass sahipleri, TimeShuffle oyununun erken, yalnızca davetli sürümlerini oynayabilecekler.
  • Founders Pass sahipleri, özel topluluk grubuna girerek, oyun ekibi ile özel olarak oyun hakkında tartışmalara katılabilecek ve geliştirme güncellemelerine erişim sağlayacak.
  • Founders Pass, oyun içerisinde eşsiz oyun eşyalarına erişim hakkı sunacak.
  • Gelecekte gerçekleşecek olan NFT airdroplarına, yeni kahramanların erken satışlarına ve oyun içi eşyalara otomatik olarak rezervasyon sağlamış olacak.
  • Oyun içerisinde eşsiz indirimler verilecek.
  • Maçlardan kazanılan ödülleri katlayan bir kazanç çarpanına sahip olacak.
  • Battle Arena satışlarında öncelik sahibi olacak.
  • Founders Pass ayrıca her ay eşsiz ödüller ve efsanevi hazine sandığı alacak. Bu sandıktan kahraman, oyun parası, farklı kıyafetler ve eşyalar çıkabilir.

TimeShuffle Founders Pass Mint Detayları

Founders Pass mint, 5 Temmuz 2022 tarihinde mint edilmeye başlanacak. Toplamda 5.500 adet bulunan NFT’nin ilk 2.000 tanesi 6 AVAX’tan satılacak. Kalanlar ise 8 AVAX’tan satılmaya devam edecek.

Avalaunch Gold Stakerları ise mint işlemine erken erişim sağlayabilecek. Gold Stakerlar (XAVA’larını en az 12 ay kitleyenler) 1.500 NFT’ye en düşük fiyat 6 AVAX’tan erişim hakkına sahip olacak. Avalaunch Gold Stakerları mint turu 4 Temmuz 2022 saat 10.00’da başlayarak 5 Temmuz 2022 saat 10.00’da bitecek. Bu süreçte ilk gelen 1.500 kişi NFT sahibi olacak.

Avalaunch Gold Stakerları cüzdan adreslerini buradan kontrol edebilirler. Adresi burada olan stakerların buradaki adreslerinden aşağıdaki adrese 6 AVAX yollamaları gerekiyor:

0xAdE341fba9a48C205a62e734CBb1eD8205cc021e

İlk 1.500 kişi arasına giren kişilerin Founders Pass NFT’leri 5 Temmuz 2022 saat:19.00’da direkt olarak cüzdanlarına yollanacak. 1.500 kişiden sonrasına kalmış kişilerin AVAX’ları 5 Temmuz 2022 tarihinden sonraki 3 gün içerisinde adreslerine geri yollanacak.

Ayrıca TimeShuffle Founders Pass etkinliğine katılan Avalaunch Gold Stakerları özel bir çekilişe katılacak. Bu çekilişte 50 şanslı kişi 10.000 dolar değerinde TIMS token ve 10 eşsiz NFT ödül havuzundan pay alacak!

Allowlist sahipleri Founders Pass genel satışına 12 saat önceden katılabilecek. Allowlist sahibi olmak için son saatler kaldı.

TimeShuffle Founders Pass ilk ödüllerini 10 Temmuz 2022 tarihinde dağıtacak. Dağıtılan aylık ödüller hemen satılabilir olacak. Founders Pass NFT’leri 1 Ocak 2023 tarihine kadar transfer edilemeyecek ve satılamayacak. 

İlginizi Çekebilir: TimeShuffle, Muhabbit ile AMA Etkinliği Gerçekleştirdi!

Oyunun pre-alfası 7 Temmuz 2022 tarihinde çıkacak. Oyun sonrasında PC versiyonu ile birlikte, Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda oynanabilecek.

TimeShuffle Hakkında

TimeShuffle strateji tabanlı bu oyunda en dikkat çekici özellik tarihe öncülük eden karakterle oynamak. Oyunda iki farklı grup bulunuyor. Zamanın Koruyucuları grubu zaman akışını olduğu gibi tutmaya çalışırken Zaman Kırıcı grubu zamanı kendi istedikleri gibi düzenlemek istiyor. 2022 Eylül ayında alfa versiyonu çıkacak olan oyun çok eğlenceli olacak gibi duruyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar