Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66812.01
-1.91%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3491.86
-1.42%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.27
-5.39%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $601.3
-2.02%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

TOGG Dünyada Bir İlke İmza Atıyor! TOGG, Akıllı Cihaza Entegre Dijital Varlık Cüzdanını Duyurdu!

TOGG cephesinden yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor!

Clock
Paylaş
TOGG Dünyada Bir İlke İmza Atıyor! TOGG, Akıllı Cihaza Entegre Dijital Varlık Cüzdanını Duyurdu!

TOGG cephesinden yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor! TOGG bu kez ise dünyada türünün ilk örneği olan akıllı cihaza entegre dijital varlık cüzdanını, CES 2023’te kamuoyuna duyurdu.

ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenen dünyanın en büyük elektronik fuarı olan CES 2023, teknoloji devlerine ev sahipliği yaptı. Geleceğin araçlarının yer aldığı bu özel fuarda, Türkiye’nin ilk yerli otomobili olan Togg da fuardaki yerini aldı. Dünyada bir ilke imza atan TOGG, Avalanche üzerine geliştirdikleri akıllı cihaza entegre dijital varlık cüzdanı özelliğini ise CES 2023’te kamuoyuna duyurdu. Söz konusu bu cüzdan ile birlikte kullanıcılar hareket halindeyken dijital varlıklarına erişebilecek ve bu varlıkların güvenli bir şekilde saklanması gibi birçok özelliğin de ayrıcalığından faydalanabilecekler.

728×90 muhabbit - TOGG Dünyada Bir İlke İmza Atıyor! TOGG, Akıllı Cihaza Entegre Dijital Varlık Cüzdanını Duyurdu!300x250 muhabbit - TOGG Dünyada Bir İlke İmza Atıyor! TOGG, Akıllı Cihaza Entegre Dijital Varlık Cüzdanını Duyurdu!

İlginizi Çekebilir: Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Togg Siparişi, OctopusNFT Teknolojisi ile NFT’ye Dönüştürüldü: İşte Detaylar!

TOGG’dan NFT Pazaryeri Hamlesi Geldi!

recep tayyip erdogan nft tog 2 1200x600 - TOGG Dünyada Bir İlke İmza Atıyor! TOGG, Akıllı Cihaza Entegre Dijital Varlık Cüzdanını Duyurdu!

TOGG dijital varlık cüzdanı hamlesinin yanında NFT pazaryeri müjdesinde de bulundu. TOGG kullanıcıların benzersiz dijital varlıklara erişim sağlayabileceği özel bir NFT pazaryeri oluşturduklarını da kamuoyuna açıkladı. Böylelikle kullanıcılar, Togg NFT pazaryeri aracılığıyla akıllı cihazlarının ekranlarından NFT’leri görüntüleme imkanı da bulabilecekler.

Söz konusu bu NFT’ler özel bir ‘Sanat Modu’ ile kullanıcının ekranında görüntülenebilecek olup aynı zamanda Togg’un blok zinciri üzerindeki tedarik zinciri projesi de kullanıcıların cihazların servis geçmişine, değişen parçalarına ve ulaşım geçmişine kolaylıkla ulaşabilecekler. Bu özellikler neticesinde kullanıcılar cihazlarının bakım ve onarımı hakkında daha fazla gerçekçiliğe ve kontrollü bilgilere ulaşabilecek.

TOGG CEO’su M. Gürcan Karakaş konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamalarda şu ifadelerde bulundu:

“Kullanıcıyı merkeze alarak, akıllı cihazımız ve dijital ürünlerimizin etrafında, herkes için açık ve erişilebilir bir ekosistem oluşturmak için çalışıyoruz. Birbirinden bağımsız ekosistemleri birbirine bağlamak ve kesintisiz akıllı yaşam çözümleri üretmek üzere blokzinciri teknolojisi üzerindeki çalışmalarımızı, ülkemizin ve dünyanın en iyileriyle iş birliklerimizi sürdürüyoruz. Bu bağlamda stratejik ortağımız Ava Labs’ın blok zinciri üzerine geliştirdiğimiz ürünümüz dijital varlık cüzdanıyla, kullanıcıların mobilite deneyimini başka bir noktaya taşımayı hedefliyoruz. Mobilite ekosisteminin bir sınırı yok, biz nereye kadar götürürsek oraya gidecek”

TOGG CEO’su M. Gürcan Karakaş

Ava Labs’ın Kurucusu ve CEO’su Emin Gün Sirer Açıklamalarda Bulundu!

Ava Labs’ın Kurucusu ve CEO’su Emin Gün Sirer de konuyla ilişkili olarak önemli açıklamalarda bulundu:

“Togg, geçen yıl blockchain girişimlerinin yeri olarak Avalanche’ı seçerek mükemmel bir öngörü gösterdi. Şimdi de akıllı mobiliteyi dönüştürme konusundaki cesur vizyonunu gerçekleştirme yolunda bir büyük adım daha attı.”

Ava Labs’ın Kurucusu ve CEO’su Emin Gün Sirer

Daha fazla NFT haberi için: NFT Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için hesabımızı takip edebilirsiniz: https://twitter.com/Muhabbitcom

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar