Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66929.63
-1.20%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3502.99
-0.10%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.25
-4.55%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602
-1.04%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Togg NFT’leri Satışa Sunulmaya Hazırlanıyor!

Türkiye’nin ilk yerli otomobili TOGG cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor! TOGG NFT’leri için nefesler tutuldu.

Clock
Paylaş
Togg NFT’leri Satışa Sunulmaya Hazırlanıyor!

Türkiye’nin ilk yerli otomobili Togg NFT’leri için zaman daraldı. Yakın zaman içerisinde satışa sunulması beklenen NFT’ler için nefesler tutuldu. Togg tarafından “100. Yıl Özel Seri” kapsamında üretilecek 2 bin 23 adet akıllı cihaza ön siparişe katılma ve sıralamayı belirleme hakkı 2023 adet özel NFT ile belirlenecek.

728×90 muhabbit - Togg NFT'leri Satışa Sunulmaya Hazırlanıyor!300x250 muhabbit - Togg NFT'leri Satışa Sunulmaya Hazırlanıyor!

Söz konusu bu NFT’ler mimar ve yeni medya sanatçısı Güvenç Özel ile yeni medya sanatçısı Mehmet Ünal tarafından tasarlanmış olup, nadirlik türlerine göre “normal”, “nadir”, “çok nadir” ve “en nadir” olarak kategorize edildi. Birbirinden özel 2 bin 23 adet NFT, akıllı cihazın ekranlarına entegre edilmiş olarak teslim edilecek.

100. Yıl Özel Seri NFT’lerden birine sahip olanlar, satın aldıkları NFT’yle aynı sıra numarasını taşıyan 2 bin 23 adet Togg akıllı cihazından da sipariş edebilme hakkına sahip olabilecekler. NFT sahipleri, bu hakları sayesinde ön sipariş tarihi geldiğinde Togg akıllı cihazını sipariş edebilecek ve koleksiyon değeri olan 2 bin 23 adet Togg akıllı cihazdan birine sahip olabilecek. Ön sipariş yapılan Togg akıllı cihazın NFT sahibi tarafından teslim alınması üzerine söz konusu NFT, Togg akıllı cihazın platformunda saklanmaya devam edecek.

NFT Alım Süreci Nasıl İşleyecek?

NFT Platform Muhabbit 1 - Togg NFT'leri Satışa Sunulmaya Hazırlanıyor!

Çok yakında Trumore platformu üzerinden satılacak olan bu NFT’ler ise AVAX ile satın alınabilecek. Açık artırma sisteminde NFT’lere en yüksek teklifin verilmesi durumunda ön sipariş hakkı teklifi verene ait olacak. Kullanıcılar, uygulamadaki “satın al” butonuna tıklayarak istedikleri, NFT’ye açık artırma süresinin bitmesini beklemeden de sahip olabilecek. Ayrıca bir kullanıcının yalnızca 1 tane 100.Yıl Özel Seri NFT sanat eserine sahip olabileceğini de hatırlatalım.

Ön Sipariş Hakkı Kazanmak İçin 3 Yöntem Bulunuyor!

2023 yılında teslim edilecek Togg akıllı cihazlarına ön sipariş hakkı, 3 farklı yöntem ile kullanıcılarla buluşacak. Bu yöntemler ise şu şekilde:

  • NFT Açık Artırması
  • YeniLig Yarışması
  • Çekiliş

Konuyla ilişkili olarak daha bilgi almak istiyorsanız Togg’un dijital platformu Trumore’u indirip bilgilendirmeleri takip edebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar