Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65257.61
-0.32%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3570.85
0.28%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.24
0.29%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.3
0.18%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

TON Blockchain’de TVL 300 milyon doları aştı

Clock
Paylaş
TON Blockchain’de TVL 300 milyon doları aştı

The Open Network blockchain üzerindeki toplam değer kilitlenme (TVL) miktarı, Mart ayının başından bu yana on kat artarak 300 milyon doları aştı. Bu büyük artışta Ston.fi ve Dedust gibi merkezi olmayan borsalar ile Tonstakers ve bemo gibi likit staking projeleri önemli rol oynadı.

728×90 muhabbit - TON Blockchain’de TVL 300 milyon doları aştı300x250 muhabbit - TON Blockchain’de TVL 300 milyon doları aştı

Ağ The Open League adlı bir ekosistem girişiminin etkisi altında TON‘un en iyi merkezi olmayan uygulamalarını kullanan kullanıcıları ödüllendirerek değer kilitlenmesinin artmasını sağladı.

TVL 300 milyon doları geçti!

Teşvik programının başlamasından bu yana ağın TVL’si DeFiLlama verilerine göre Mart ayının başındaki 23 milyon dolardan mevcut 315 milyon dolara yükseldi. Bu hızlı büyümeyi zellikle Ston.fi ve Dedust gibi merkezi olmayan borsalar ile Tonstakers ve bemo gibi likit staking projeleri desteklemiş gözüküyor.

Ağ son zamanlarda bir milyon cüzdanın hizmete alındığı bir token oluşturma etkinliği ile dikkat çekti. Bu etkinlikte Notcoin adlı viral bir tıklama oyunu Telegram Mini Uygulaması olarak entegre edildi. TON’un mimarisi sayesinde, bu kullanıcılar ağ kesintisi, artan ücretler veya işlem gecikmeleri olmadan işlem yapabildiler.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar