Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63704.07
2.67%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3484.52
1.24%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.43
-2.99%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.9
0.73%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

TradingView Yeni Bir Finansman Turunu Tamamladı!

2011 yılında kurulan TradingView, 180 ülkede aylık 30 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor.

Clock
Paylaş
TradingView Yeni Bir Finansman Turunu Tamamladı!

Kripto paraların ve diğer varlıkların fiyatını takip etmek için kullanılan bir platform olan TradingView, 300 milyon $’lık bir finansman turunu tamamladı.

TradingView’ın yeni yatırımcısı Tiger Global tarafından yönetilen fon, pandemi esnasında yaşanan kişisel yatırımcı popülaritesini simgelemekte. Elde ettiğimiz bilgilere göre TradingView, son 18 ayda %400 yeni hesaba ev sahipliği yaptı ve ziyaretçi sayısında da %237’lik bir artış gördü.

Binance BannerBinance Banner

TradingView CEO’su ve kurucu ortağı Denis Globa, Tiger Global’ın fintech alanındaki uzmanlığı hakkında konuştu ve bu ortaklığın ikili arasındaki ilişkiye ciddi bir katkı sağlayacağını söyledi.

İlginizi çekebilir: TradingView Nedir?

2011 yılında kurulan TradingView, 180 ülkede aylık 30 milyondan fazla kullanıcıya hizmet ediyor. TradingView, kullanıcılara kripto para birimleri, hisse senetleri ve vadeli işlemlere tabi varlıkların fiyat analizine yardımcı oluyor.

Globa konu hakkında şu açıklamaları yaptı:

Biz TradingView’ı dünyanın her yerindeki insanların arzularını dinleyerek kurduk. Kendi ekonomik geleceğini kontrol etmek isteyen kişilere, elimizden gelen imkanları sağlıyoruz. Tüm yatırımcıların göz atabileceği bir platform yaratmak için çok çalıştık.

CEO Denis Globa, TradingView’ın kullanıcılara doğrudan platform üzerinden ticaret yapmalarını sağlamak adına büyük aracı kurumlarla ilişkilerini artırmayı da hedeflediğini belirtiyor.

Tiger Global’dan Alex Cook konu hakkında şu açıklamaları yaptı:

TradingView’ın kişisel yatırımcılar arasındaki konumu bana kalırsa şu şekilde; Tüm yatırımcılar tarafından kullanılan bir sosyal ağ ve finansal analiz platformu.

Kripto para alanında bilinen bir yatırım şirketi olarak öne çıkan Tiger Global, kısa bir süre önce bir başka fonlama turuna öncülük etmiş bir şirket.

Tiger Global, Coatue Management ile beraber MoonPay isimli kripto para ödeme projesine 400 milyon $’lık yatırım yaptığını duyurmuştu.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar