Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63454
2.71%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3475.73
1.42%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.75
-2.46%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $415
1.15%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Transledger Blockchain’ler Arası Geçişi Telos İle Hızlandıracak!

Kripto paraların Blockchain’ler arası geçişine olanak veren Transledger, bu geçişi hızlandırmak için Telos ile masaya oturdu.

Clock
Paylaş
Transledger Blockchain’ler Arası Geçişi Telos İle Hızlandıracak!

Kripto paraların Blockchain’ler arası geçişine olanak veren Transledger, bu geçişi hızlandırmak için Telos ile masaya oturdu.

Kripto para birimlerinin Blockchain’ler arasında hareket etmesine olanak veren Transledger platformu, dünyanın en aktif Blockchain’lerinden biri olan Telos ile masaya oturdu. Basın açıklamasına göre, Transledger Bitcoin, Ethereum ve Tlos gibi kripto para birimlerini tıpkı farklı bankalar arasında para gönderimi yani bir nevi EFT işlemi gibi Blockchain’ler arasında hareketini mümkün kılıyor.

Binance BannerBinance Banner

Transledger ağlarının nispeten yavaş olması nedeniyle Bitcoin ve Ethereum için bir öçleklenebilme mekanizması olarak da iş görmektedir. Bu da tıpkı Bitcoin’in merkeziyetsiz borsalara likidite sağlaması gibi Transledger da piyasadaki lider coinlere likidite sağlamasına yarıyor.

Yeni kurulan bu ortaklık sayesinde Transledger, Telos Blockchain’ini kullanarak zincirler arası geçişte ücret ödemeye ayrılan o yarım saniyelik işlem süresinden muaf olacak. Proxy token’larını kullanarak kazandığı yarım saniyelik süre sayesinde kullanıcılar işlemlerini daha hızlı yapabilecek.

Transledger’ın CEO’su Didier Ph Martin, müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sağlamak amacıyla yola çıktıklarını söyleyerek kripto para yatırımcılarının, güvenlikleri ve P2P ağları için herhangi bir borsaya sırtını yaslamaması gerektiğini savundu. Ayrıca, “Transledger olarak Telos ile ortaklığımızla, token’larınızı istediğiniz yere değerini kaybetmeden yollamanıza imkân veriyoruz.” dedi.

Dumanı üstünde tüten ortaklık için Telos’un baş mimarı Douglas Horn da konuştu. Horn, Didier ve ekibi ile aynı amaç uğruna çalıştıklarını ve bu amacın da merkeziyetsiz teknolojileri destekleyip kullanıcılarına dijital cüzdanlarının özgürce yönetebilme şansı vermek olduğunu dile getirdi.

 

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar