Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $55982.96
9.02%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3218.47
4.07%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.14
6.16%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.1
2.40%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Tron TRX Fiyat Analizi 07.03.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Tron’u inceliyoruz. Tron grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Tron TRX Fiyat Analizi 07.03.2022

Herkese iyi akşamlar, bu akşamki fiyat analizi yazımda Tron fiyat grafiğine bakacağız. Bu akşamki yazımın biraz geç kaldığının farkındayım. Yoğunluktan dolayı maalesef ancak şimdi fırsat buldum. Lafı fazla uzatmayalım ve Tron fiyat grafiğindeki son gelişmelere bakalım.

TRX Fiyat 7 Mart 2022

Tron fiyatı geçtiğimiz ay 0,07 dolar bölgesini test etmişti. Ancak o testten sonra fiyatında ardı ardına değer kayıpları yaşadı. Yazıyı hazırladığım sırada 0,058 dolar bölgesinden işlem görüyor.

Binance BannerBinance Banner

TRX Grafik 7 Mart 2022

Tron TRX fiyat grafiği 07.03.2022. Günlük grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasında işlem gören Tron/Tether (TRX/USDT) paritesine ait fiyat verileri. Grafik günlük zaman dilimindedir ve TradingView’den temin edilmiştir.

TRX Analiz 7 Mart 2022

Bugünkü grafiğimi günlük zaman diliminde paylaştım. Çünkü genel görünümü görmenizi istedim. Grafikteki bölgelerin çoğu orta/uzun vadede önemli seviyeler. Sadece 0,072 ve 0,057 dolar bölgeleri kısa vadeli diyebilirim.

Grafiğe hafif bir göz gezdirdiğimizde 0,13 dolardan başlayan bir düşüş trendi aşikar. Şimdilik bu trend 0,05 dolar desteğinden tepki almış. Bu destek seviyesi TRX için oldukça önemli olduğunu düşünüyorum. Çünkü burası uzun vadedeki bir destek ve yaklaşık 1 yıldır güzel bir şekilde çalışmış. Buranın kırılması bu düşüş trendini daha da uzatacağını düşünüyorum.

Kısa vade için bakacak olursak, fiyat şu an 0,057 dolar desteğinin yakınında yer almakta. Kısa vade için önemli diyebileceğimiz bir seviye. Buranın kırılması 0,05 desteğinin önünü açar diye düşünüyorum.

Bu analizi TradingView üzerinde ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla teknik analiz, haber ve diğer kullanıcıların tron (TRX) yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde TRX/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Teknik Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar