Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56365.98
9.39%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3233.03
4.00%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.42
5.77%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $398.6
2.81%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Tron TRX Fiyat Analizi 29.09.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Tron’u inceliyoruz. Tron grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Tron TRX Fiyat Analizi  29.09.2022

Herkese iyi akşamlar, bu yazımda Tron (TRX) fiyat grafiğinin son durumunu inceleyeceğim. Bildiğiniz üzere Tron yaklaşık 1 aydır düşmekte. Orta vadede bir desteğini test edince bugün ona yer vermek istedim. Şimdi lafı pek uzatmadan analiz kısmımıza geçelim.

TRX Fiyat 29 Eylül 2022

Tron yaklaşık bir ay önce 0,063 dolar desteğini kırdı ve düşüş yaşamaya başladı. Zaman zaman bu bölgenin üzerine çıkabilse de üzerinde tutunmakta pek başarılı olmadı. Sonrasında da 0,06 dolar seviyesinin de altına geriledi. Yazıyı hazırladığım sırada 0,060 dolar bölgesinden işlem görüyor.

Binance BannerBinance Banner

TRX Grafik 29 Eylül 20222

Tron TRX fiyat grafiği 29.09.2022. 12 saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasında işlem gören Tron/Tether (TRX/USDT) paritesine ait fiyat verileri. Grafik TradingView’den temin edilmiştir ve 12 saatlik zaman dilimindedir.

TRX Analiz 29 Eylül 2022

Grafikteki yeşil bölgeler TRX grafiğinde takip ettiğim farklı zaman dilimlerine ait destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Son zamanlardaki fiyat hareketine baktığımızda 0,0635 dolar bölgesini güncellememiz gerekebilir. Çünkü fiyat son zamanlarda burayı rahatça yukarı ve aşağıya doğru kırdığını görmekteyiz. Ama bugün bizim için önemli olan yer burası değil.

Fiyatın son birkaç gün içerisinde 0,058 dolar desteğini test ettiğini görmekteyiz. Şu an için fiyatın burada tutunduğunu görmekteyiz. Ancak henüz net bir dönüş belirtisi yok. Fiyat 0,061 dolar seviyesini geçerse kısa vadede bizim için bir umut olacaktır. Bununla birlikte bu destek bölgesi kırılırsa altında 0,050 dolar desteği var. Burası uzun vadeli bir bölge olduğu için diğerlerine nazaran daha geniş durmakta. Ayrıca burası oldukça önemli bir bölge olma özelliği taşımakta.

TradingView hesabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla teknik analiz, haber ve diğer kullanıcıların tron (TRX) yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde TRX/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Teknik Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar