Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65344
1.33%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3164.17
4.51%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.74
10.42%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $567
1.91%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Tron TRX Fiyat Analizi

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Tron’u inceliyoruz. Tron grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Tron TRX Fiyat Analizi

Merhaba,  ben CryptoTepe bu akşam fiyat analizi konuğumuz her zaman sıkça konuşulan ve dikkatleri üstüne çeken TRON yani TRX’i inceleyeceğiz. Tron destek direnç ve trendlerine değineceğim bu yazımda sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

728×90 muhabbit - Tron TRX Fiyat Analizi300x250 muhabbit - Tron TRX Fiyat Analizi
8c0A6tXG - Tron TRX Fiyat Analizi
Tron TRX fiyat grafiği 07.05.2021. 4 saatlik grafik, veriler Binance borsasında alınmıştır.

Grafikte mor belirttiğim alanlar her zamanki gibi destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmakta ve grafiğimizde yeşil trend çizgilerimiz bulunmaktadır. Ayrıca grafikte bir tane kırmızı yatay destek-direnç bölgesi ekledim.

Grafiğe ilk baktığımız da gözümüze çarpan sol taraftaki kırılan trend çizgimiz bizi karşılıyor. Bu trend kırılımı sonrası yaklaşık %40 düşüş yaşayan TRX desteğini 0.1 dolar  altında 0.09 dolar seviyesinde buldu.

Bu bölgeyi ikili dip olarak kabul edenler olsa da benim için burada ikili dip yapısı bulunmamaktadır. 0.9 dolardaki destek bölgesinin çalışması ardından yükselişine başladığı bölge olarak kabul edebiliriz.

0.126 dolar desteği üstünde retest yapması ardından telegram kanalımızda hedeflerimizin  0.135 dolar ve 0.15 dolar dirençleri olduğunu düşündüğümü yazmıştım. TRX bu hedefleri gerçekleştirdi ardından 0.15 dolar seviyesini de geçerek yükselişine devam etmiş görünüyor.

Grafik şu an bize neler gösteriyor, son durumu nedir şimdi ona bakalım. Şu anki  görünümde mevcut bir yükselen trend üstünde olan TRX trend çizgisini kaybetmediği sürece yükselişini sürdürecektir. Bu bölgede henüz bir formasyon oluşumu bulunmadığı için sadece destek direnç olarak trade edebiliriz. En güvenilir destek 0.15 dolar seviyesindeki mor bölge ve 0.125 dolar olarak kabul edebiliriz.

Son tepe bölgesini henüz test etmeyen TRX bu bölgeden red alabileceği gibi geçmesi durumunda  bir sonraki hedefi psikolojik direnç olabilecek 0.2 dolar seviyesi ve kırdığı yükselen trend çizgisi olacaktır.

Şimdilik TRON (TRX) için söyleyeceklerim bu kadar, Trend kırılımı veya direnç kırılımı olduğu zaman tekrar güncellemesini yapacağım.

Daha fazla teknik analiz, haber ve diğer kullanıcıların tron (TRX) yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Teknik Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar